banner1066
Öne Çıkanlar ÖĞRENCİLERDEN MÜFTÜ VE DİYANET YAYINEVİ ZİYARETİ BATIPARK STADINDA 5 BİN KİŞİYLE İFTAR ZARARLILARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR FARUK AKSU GEBEL

Bu haber kez okundu.

AYDIN, TÜM KAMU YATIRIMLARININ TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
 Göksun’da yapılan tüm işlerin takipçisi olacaklarını belirten Aydın, yeni Göksun’un inşası için tüm kurumlarla ve işletmelerle işbirliği içinde olacaklarını söyledi.

Göksun’un kalkınmasında Belediye’nin lokomotif güç olacağını ifade eden Aydın, “Biz Göksun’u her alanda kalkındırmak ve hak ettiği noktaya getirmek için yola çıktık. Hedefimize ulaşmak için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sadece belediye yatırımları ve hizmetlerinin değil, ilçemizde devam eden ve bundan sonra başlayacak olan tüm kamu yatırımlarının da planlanan sürede hizmete girmesi için gayret sarf edeceğiz. Öğrencilerimizin uzun zamandan beri beklediği Anadolu Öğretmen Lisesi’nin planlanan süreden önce 2014-2015 eğitim-öğretim döneminin açılışına yetişmesi için de üzerimize düşeni yapmacağız” dedi.

Okulun fiziki imkanları ve inşaatı hakkında bilgiler veren Müteahhit Mehmet Özcan, 24 derslikli okul ile 200 öğrenci kapasiteli yurt binası ve küçük tip spor salonunun planlanan süreden önce bitirerek teslim etmeyi hedeflediklerini bildirdi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol