banner1066
Öne Çıkanlar TARİH NEYİN NE OLDUĞUNU YAZACAKTIR! KARAYOLLARI İŞ BAŞINDAYMIŞ! HUBUBAT HASAT BAYRAMI BİR TEK O YANMADI… SEFER TURAN AFŞİN BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ…

Bu haber kez okundu.

AYDIN, GAZETECİLER ŞEHİRLERİN GELİŞİMİNDE AKTİF GÖREV YAPAR
  

Aydın, yayımladığı mesajında, Türkiye'nin ilk özel fikir gazetesi olan Tercüman-ı Ahval ‘in yayın hayatına başladığı 21 Ekim’in her yıl 'Gazeteciler Bayramı' olarak kutlandığını anımsattı.

 

Farklı görüşlerin seslendirilmesine imkân tanıyan, toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeten basın sektörünün, teknolojik gelişmelere bağlı olarak özellikle son yıllarda, çeşitlendiğini belirten Aydın, mesajında şunları kaydetti:

 

“Zaman içinde hem teknolojik, hem insan kaynağı ve hem de etik değerler bakımından gelişen basınımızın bundan sonra da bu gelişimini devam ettirerek milletimize ve insanlığa hizmet edeceğine bütün kalbimle inanıyorum.

 

 İlçemizde ve ilimizde zaman mefhumu gözetmeden fedakârca çalışan, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan, yönetenler ile yönetilenler arasında köprü görevi gören, şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif olarak görev alan kıymetli basın mensuplarının 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını diler, sevgi ve saygılar sunarım.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol