Öne Çıkanlar ARAÇTA SIKIŞIP KALDI STİLİSTLİK-MODA TASARIMI KURSU SERGİSİ AÇILDI PEYGAMBER EFENDİMİZE BİTMEYEN SEVGİ FİLEDE; ADIM ADIM 1. LİGE 4 AĞIR YARALI

Bu haber kez okundu.

ATEŞ:”HALKA ZULMEDENLER KARŞILARINDA BİZİ BULACAKTIR.”
 Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat Gaziantep eski belediye başkanı  Celal Doğan Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Ünal Ateş Afşin İlçe Belediye Başkan adayı Selçuk Gökdoğan ile birlikte sabah 10:30 da Afşin Seçim bürosu açılışını yaptı.

Afşin için hazırladığımız ciddi projelerimizi Afşin için uygulamak istiyoruz diyen Ateş

“Bakın ne mutlu Afşin’e ki genç dürüst temiz ve yetenekli nitelikli bir adayımız var Afişinde Cumhuriyet Halk Partisinin Afşin Belediye Başkan Adayı da bir İnşaat Mühendisidir. Bizim adayımız Sayın Selçuk Gökdoğan gerçekten Afşin’e çok ciddi hizmetler yapabilecek nitelikte düzgün temiz ve dürüst bir aday diye konuşan Ünal Ateş Afşin’in yollarının çok kötü olduğunu bu yolların Afşin’e yakışmadığını Oysa 11 yıldan beri iktidar partisi olan AKP’nin Afşin’den çok ciddi destek aldığını ama Afşin’e hiçbir hizmet getirmediğini ifade etti.

Elbistan Afşin yöresindeki hava kirliliğinin mutlaka önlenmesi gerektiğini ifade eden Ateş” bu bölgede yaşayan ve termik santralden kaynaklanan hava kirliliğini mutlaka önleyeceğiz bizim halkımız bizim insanımız canını sokakta bulmadı dünyada en değerli şey insan canıdır. İnsan canını ve sağlığını tehlikeye sokan herkes karşısında bizi bulacaktır. Mutlak suretle gerekli bütün önlemleri alacağız ve bu bölgede hava kirliliğini mutlaka önleyeceğiz” diye konuşan Ateş son yıllarda artan Kanser vakalarına rağmen hükümetin yeterli tedbiri almalarına isyan eden Ateş” Halkımızın sağlığıyla oynuyorlar ve gerekli tedbirleri almıyorlar bütün bu konuda kusuru olan herkes günü geldiğinde hesabını verecektir “diyerek konuşmasını sonlandırdı.


Cumhuriyet Halk Partisi bugün ikici programını Elbistan ilçesinde yaptı.

Malatya Caddesi’ndeki seçim bürosu açılışı, CHP İlçe Başkanı Naci Göçmen, CHP İl Başkanı Esat Şengül, CHP Elbistan Belediye Başkan Adayı Doğan Soydan, CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ünal Ateş, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP Gaziantep eski Belediye Başkanı Celal Doğan ve CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat’ın partilileri selamlamaları ile başladı

CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ünal Ateş ise konuşmasında; “Elbistan’a her gelişim de ıstırap duyuyorum. Bu iktidarın iki gözüyle bakamadığı tek ilçe Elbistan. Yolu olmayan, havası kirli Elbistan, hiçbir şeyi olmayan Elbistan. Ama Elbistan üzülmesin. Elbistan’a hizmet Cumhuriyet Halk Partisi ile gelecek. 30 Mart’ta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı olursam Elbistan’ın başta yol, hava kirliliği, doğalgaz,organize Sanayi, çöp depolama tesisi, arıtmatesisi, kentsel dönüşümle ilgili problemlerin çözümü ile ilgili elimden gelen her şeyi yapmak olacak” diye konuştu.Seçim bürosu açılışlarının son durağı olan Nurhak ilçesinde yoğun kalabalık altında miting gibi açılış yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Nurhak seçim bürosunun açılışına; CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat, Gaziantep Belediyesi eski başkanı Celal Doğan, CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ünal Ateş, Nurhak İlçe Belediye Başkan adayı Ahmet Akkuş CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül ile birlikte belediye başkan adayları, ilçe başkanları, belde belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Ünal Ateş, Nurhak’ta yoğun ilgi altında İlçe halkına projelerini anlattı. Ateş, Projelerimizin başında gelen Kadın Emeğini Değerlendirme merkezi (KADEM) Kadem in önemini anlatan Ateş Gençlik merkezinin de Nurhak için bir gereklilik olduğunun altını çizdi. Ateş, projelerimiz arasında alt yapı ile ilgili eksikliklerin tamamlanması da var bunu da unutmamak gerek Nurhak ilçemizin alt yapı sıkıntısı ile ilgili hiçbir eksiğinin kalmayacak bütün alt yapı eksiklerinin giderilecek” diye sözlerine devam etti.


KAPATILAN BELDE BELEDİYELERİNİ AÇIK TUTACAĞIZ

Barış, Kullar, Tatlar belde belediyeleri hizmete devam edecek Belde Belediyelerini açık tutacağız diyen Ateş," Yapılan en büyük yanlışlardan biride belde belediyelerinin kapatılmasıdır. Belde belediyesi demek yerinde hizmet demektir. Vatandaşın sorununu kısa sürede çözüme kavuşturmak demektir. Bu yüzden belde belediyelerini açık tutağız diyerek konuşmasını sonlandırdı. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol