banner1071
Öne Çıkanlar KEÇİÖREN FIRTINAYI 2-3 YENDİ BÜYÜKŞEHİR İLÇELERDE ÇALIŞIYOR BAYAN GÜREŞÇİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI SÜFYAN EMİROĞLU KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI

Bu haber kez okundu.

ATEŞ,”ESYAM İLE ZİHİNDEKİ ENGELLERİ YIKACAĞIZ.”DEDİ.
 ziyareteengeli çocuklarımızın ailelerinin ve kurumların sorunlarını dinleyen Ateş,” Her insan birer engelli adayı olduğunu unutmamalıdır. Çevremizdeki yaşayan tüm engellilerimiz toplumumuzun birer parçasıdır.Biz Cumhuriyet Halk Partisi adayları olarak bu bilinçle çıktığımız bu yolda, vatandaşımızın teveccühüyle göreve geldiğimiz takdirde, Engelli hemşerilerimizin sonu kadar destekçisi olacağız.”dedi.

ESYAM İLE ENGELLERİ YIKACAĞIZ

Engelli hemşerilerimizin işlerini kolaylaştırmak için geliyoruz, zorlaştırmak için değil diyen Ateş,”Engelli hemşerilerimizin, bir resmi kurumda işlerini halledebilmeleri için yüzlerce prosedürden geçmesi geçiyor.Onlar için tanınmış herhangi bir öncelik bulunmuyor, var  olanlarda uygulanmıyor. geliyoruz. Hemşerilerimizin teveccühüyle göreve geldiğimiz takdirde, onların yaşamlarını kolaylaştırmak için adımlar atacağız. Bununla birlikte kısa adı ESYAM olan Engelli Sosyal Yaşam Merkezleri kuracağız. Bu merkezlerde engelli hemşerilerimizin ihtiyacını karşılayacak tüm donanım olacak. Tüm ilçelerimizde kurulacak olan bu merkezlerle zihindeki engelleri yıkacağız. Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070