Öne Çıkanlar ARIKAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE KAMUDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINI BİLİYORUM TAKI TASARIM SERGİSİ AÇILDI ÖZEL SEKTÖRÜN GENÇ ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ADAYLARINDAN BEKLENTİLERİ ÖNDER DOĞU AKDENİZ BÖLGE TOPLANTISI

Bu haber kez okundu.

‘ARTUN ÜNSAL İLE İFTAR SOFRALARI’ MARAŞ’TA
 Ünsal, yöre insanlarının iftar ve sahurda sergiledikleri ‘lezzet becerilerini’ aktarıyor, hem bir evin yöreye has iftar sofrasına, hem de esnaf lokantalarının, çarşıların, pazarların hareketliliğine tanık oluyor.

Artun Ünsal, il il Ramazan hikayelerini ve yemeklerini sohbetlerle derliyor. Çorbası, ana yemeği, ara tatları ve tatlısı ile mükellef bir iftar sofrasını, tarifleriyle birlikte izleyiciye aktarıyor.

Bu kapsamda Kahramanmaraş’a gelen ve daha önce Galatasaray Üniversitesi’nde Hukuk profesörü olarak görev de yapan Artun Ünsal, çekimler öncesinde İl Kültür Müdürü Seydihan Küçükdağlı, TV programcısı ve köşe yazarı Serdar Erdoğanyılmaz, gazeteci-yazarlar Mehmet Taş, Mustafa Nuri Şirin, KSÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Akın Ozan ile birlikte Ahırdağı Teras Tesisleri’nde iftar yemeği yedi.

Hoş bir sohbetin ardından geceyi ekibi ile birlikte kentimizde geçiren ünlü isim, ertesi gün yani 4 Temmuz Cuma günü ise Erdoğan yılmazların Gaffarlı bölgesindeki bağ evlerinde iftar yemeklerinin hazırlanmasını görüntüledi.

Sabah başlayıp akşam saat 16’ya kadar devam eden çekimlerin yer aldığı ve Kahramanmaraş’ın tanıtımına katkı yapacak program önümüzdeki günlerde NTV’de yayınlanacak.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol