banner838

banner840

banner841

ALİ ÖZTUNÇ; “NEREDE KALMIŞTIK!”

15 Mayıs 2018 Salı 14:33
Bu haber 464 kez okundu

Milletvekili olmasa da, bir milletvekili gibi çalışan, Kahramanmaraş topraklarını baştan aşağı, yukarıdan beri dolaşan, insanların dertleriyle hemhal olan ve kamuoyunda adı ‘rozetsiz milletvekili’ne çıkan Ali Öztunç, 24 Haziran seçimleri için, “Şimdi tamam deme zamanı” ifadesini kullandı.

ALİ ÖZTUNÇ; 'NEREDE KALMIŞTIK!”
banner811
 

CHP İl Başkanı Esat Şengül ile KİMLİK Gazetesine bir ziyaret gerçekleştiren CHP milletvekili aday adayı Ali Öztunç, iktidar partisinin yeni söylemler üretemediğini, yeni projelerden söz edemediğini belirterek, seçim vaatlerinin eskisinin devamı olduğunu söyledi.

16 YIL NEREDEYDİNİZ?

Öztunç, “Sayın Erdoğan şimdi kalkmış, daha çok özgürlük, daha çok demokrasi, daha çok zenginlik ve daha çok adil yargı diyor. Bir de ahdim olsun ki faizleri ve enflasyonu düşüreceğim, işsizliği azaltacağım, diyor. Demek ki ülkede bir şeyler iyi gitmiyor, ki bunu itiraf ediyor aslında. Madem bunları yapacaktınız, 16 yıl neredeydiniz diye sormazlar mı adama” diye konuştu.

Yeni sloganı olan ‘nerede kalmıştık!’ ile siyasi çalışmalarını sürdüren Öztunç, son olarak iktidarın seçilememe korkusu yaşadığının altını çizdi.

 

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder