banner968

ALİ ÖZTUNÇ: 16 YILDIR ELİNDEN TUTAN MI VARDI?

29 Mayıs 2018 Salı 12:35
Bu haber 974 kez okundu

CHP’li Ali Öztunç’tan AKP’li Mahir Ünal’ın Kahramanmaraş ve Elbistan üzerine yaptığı değerlendirmelere sert tepki.

ALİ ÖZTUNÇ: 16 YILDIR ELİNDEN TUTAN MI VARDI?
 

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, AKP Sözcüsü ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’a çok sert tepki göstererek “Bu sefer aziz milletimi kandıramayacaksın” dedi.

Mahir Ünal’ın “Kahramanmaraş medeniyetler merkezi olacak, Elbistan hak ettiği değeri görecek” açıklamasına CHP’nin çalışkan ismi Ali Öztunç’tan çok sert yanıt geldi.

“AZİZ MİLLETİMİ KANDIRAMAYACAKSIN”

Mahir Ünal’ı güç elindeyken bir şey yapmamakla suçlayan Öztunç, “Sayın Mahir Ünal AKP Sözcüsü’dür. Malum 16 yıldır da iktidardalar. Sorarlar adama neden 16 yıldır Kahramanmaraş’ı medeniyetler merkezi yapmadınız. Neden Elbistan 16 yıldır hak ettiği değeri görmedi. 16 yıldır yapamadığını şimdi yapacakmış. Vatandaşı kandırmak için böyle eskimiş politikalar, doğru olmayan sözler söylemek ayıptır. 16 yıldır Elbistan’a hak ettiği değeri verme seçimler gelip çatınca bol keseden salla. Buna kim inanır. Ayıptır günahtır 16 yıldır elinden tutan mı vardı da yapmadın. Kim ne derse desin Kahramanmaraş ve Elbistan gerçekleri görüyor. Bu sefer aziz milletimi kandıramayacaksın” dedi.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder