Öne Çıkanlar SÜFYAN EMİROĞLU KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI BARO SAVCI KİRAZ İÇİN BİR ARAYA GELDİ DONDURMA FESTİVALİ MÜJDESİ Olimpik gün yürüyüşüne büyük ilgi

Bu haber kez okundu.

AKEDAŞ’TAN GÜLERYÜZLÜ MERKEZLER VE HİZMETLER
 AKEDAŞ, müşterilerine daha hızlı ve daha kolay hizmet sağlayabilmeleri amacıyla Ocak ayında faaliyete geçirdiği Tüketici İşlemleri Merkez ofisi’ni düzenlediği bir kokteyle basın mensuplarına tanıttı. Tanıtım toplantısına AKEDAŞ yöneticilerinin yanı sıra yerel ve ulusal basından birçok gazeteci katıldı.

Yeni Hükümet Caddesi üzerinde bulunan ve 300 metre kare kapalı alanda hizmet vermeye başlayan Tüketici İşlemleri Merkezi’nde, abone devrinden fatura ödemeye, müşteri dilek ve şikayet işlemlerinden enerji satışına kadar bir çok alanda hizmet veriliyor.

AKEDAŞ’ın en uygun elektriği, kaliteli ve güvenilir servis ağıyla müşterilerine sunmayı misyon edindiğini belirten AKEDAŞ Genel Müdürü Medine Tanış, müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamak için sürekli yeni projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.

‘MERKEZLERİ ARTIRACAĞIZ’

Vatandaşların AKEDAŞ’a daha kolay ve rahat ulaşması için tüketici işlemleri ofislerinin sayılarını bu yılın sonunda ikiye katlayacaklarını söyleyen Genel Müdür Tanış ‘20 kişinin görev aldığı merkez ofisimizde abonelerimize güler yüzlü hizmet anlayışıyla adeta hizmeti ayaklarına kadar getireceğiz. Vatandaşlarımız bu merkezlerde hızlı bir şekilde elektrik faturalarını ödeyebilmelerinin yanı sıra abonelikle ilgili dilek ve şikayetlerini doğrudan servis çalışanlarımıza yapabilecekler. Merkezimiz abonelerimize ve Kahramanmaraşlılara hayırlı uğurlu olsun’ dedi

‘BU KAMPANYALAR YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRECEK’

Kaliteli ve güvenilir servis anlayışının yanı sıra hazırladıkları kampanyalarla bölge halkına en ucuz elektriği vermeye çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Genel Müdür Tanış ‘Her ay 135 TL’nin üstünde elektrik faturası ödeyen herkesin yüzünü güldüren faturalar ve birbirinden tasarruflu kampanyalar için merkezlerimize bekliyoruz’ diye konuştu.


‘HER ÇOCUK OKUSUN DİYE’

AKEDAŞ tarafından Üngüt Mahallesi’nde yaptırılacak olan 32 derslikli AKEDAŞ ilköğretim ve Ortaöğretim Okulu hakkında bilgiler de veren Genel Müdür Tanış sözlerini şöyle tamamladı ‘Bu topraklara gönül veren müteşebbis işadamlarımızın bir araya gelerek kurduğu AKEDAŞ, bölge kalkınmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de öncülük etmekte. Bugüne kadar eğitim, kültür, sağlık ve spor alanında bölgesine birçok eser kazandıran yönetim kurulumuz, ‘bütün çocuklar okusun diye’ projesi kapsamında bölge için önemli bir yatırımı daha hayata geçirecek. 10 dönümlük bir arazi üzerine yaptıracağımız okul 2015-2016 eğitim öğretim yılında hizmete açılacak. Biz bu topraklarda var olduğumuz sürece bölgemize olan katkılarımız sürekli devam edecek. Abonelerimizin ödediği her kuruş sosyal sorumluluk projelerimize katkı olarak onlara tekrar geri dönecek’

Kokteyle ayrıca, Akedaş Adıyaman Genel Koordinatörü Fahri Cici, Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü Hasan Kaşıkçı, Finans ve Tahsilat Müdürü Muharrem Bülbül, Kahramanmaraş 1. Bölge Müdürü Bahri Gemci, Eğitim ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Muharrem Başer, Akedaş Sekreteri Şafak Kalfaoğlu ile çok sayıda Akedaş çalışanı katıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol