banner1028
Öne Çıkanlar KURULTAY DÖNÜŞÜ KAZA PİAZZA AVMLERDEN OKULA DÖNÜŞ HEDİYENİZİ ALMAYI UNUTMAYIN! SOYLU SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! DULKADİROĞLUNDAN 140 METRE KARELİK TÜRK BAYRAĞI

Bu haber kez okundu.

AKEDAŞ’TAN ‘BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM’

Kahramanmaraş’ta Covid 19’la mücadele de sağlık camiasına yerinde destek vererek insan sağlığına verdiği önemi bir kez daha ön plana çıkaran Akedaş Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ milli dayanışma çağrısına sessiz kalmadı.

Tüm dünyayı etkisi altın alan Covid 19 nedeniyle ülke genelinde başlatılan milli dayanışma çağrısı geniş kesim tarafından karşılık buldu. Özellikle kriz ortamında milli ve manevi duygularının en üst seviyeye çıktığı şu günlerde bağışlarda ardı arkası kesilmeden gelmeye devam ederken Türkiye’nin önemli kuruluşları arasında yer alan Adıyaman ile Kahramanmaraş’ın elektrik dağıtımı ve perakende işlemlerini yürüten AKEDAŞ’ta önceki gün aldığı karar ile “Biz Bize Yeteriz Türkiye” kampanyasına 1 milyon TL bağışta bulunacağını duyurdu. Ayrıca Akedaş’ın yönetim kurulunda yer aldığı ELDER (Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği) in de kampanyaya 3 milyon TL daha destekte bulunulduğu ifade edildi.

1 MİLYONLUK BAĞIŞ

Akedaş, İl Sağlık Müdürlüğüne yapılan cihaz ve ekipman hediyesinin ardından gerçekleştiren milli dayanışma kampanyasına yaptığı bağışla hem ülkesinin hem de vatandaşların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Gerçekleştirilen bağışla ilgili Akedaş’tan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Tüm dünyada hayatı durma noktasına getiren, krizle mücadele eden kurumlarımızın fedakar çalışmaları ve milli dayanışmanın ön plana çıktığı bu süreçte her zaman olduğu gibi yine devletimizin ve milletimizin yanındayız.

Akedaş olarak Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta tüketicilerimize en iyi hizmeti verirken, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına da 1 milyon TL, yönetiminde yer aldığımız Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği olarak ta 3 milyon TL bağışta bulunduk. Bu zor günleri birlik ve dayanışma içinde birbirimize güç vererek aşacağımıza yürekten inanıyoruz. Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyanın da bu anlamda adeta bel kemiği niteliğinde bir destek olacağına inanıyoruz.”

Açıklamanın ardından Akedaş vatandaşlara evde kalmaları ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaları konusunda uyarılarda da bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029