banner1071
Öne Çıkanlar KUAFÖRDE BAĞLAMA KEYFİ KUL HAKKI YİYENLERE OY VERMEYİN! KURSLAR ELLERİNDE KALDI KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI BAŞKAN ERKOÇ VOLEYBOLCULARA BAŞARILAR DİLEDİ

Bu haber kez okundu.

AKÇAKOYUNLU KARARINI VERDİ; MHP
 MHP Onikişubat Belediye Meclis Üyelerinden Kadir Tanış ve Mustafa Evliya tarafından organize edilen katılım ve gece toplantısında MHP’ye olan sevgi seli bir kere daha belgelenmiş oldu.

MHP Onikişubat belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, güle oynaya bir seçime gittiklerini, gittikleri yerde gördükleri ilgi-alaka ve teveccüh karşısında duygulandıklarını belirtti, basiretsiz olarak nitelediği AK Parti iktidarının icraatlarını eleştirdi, bu seçimin mutlak galibinin kendileri ve MHP olacağını söyledi.

Temizkan, kentin ve özellikle Akçakoyunlu mahallesinin yeteri kadar hizmet alamadığından yakındı, belediyeyi aldıklarında amatör spora yeniden ruh vereceklerinin altını çizdi.

MHP milletvekili Mesut Dedeoğlu ise, her yerde söylediği gibi, 30 Mart mahalli seçimlerinden zaferle çıkacak partinin MHP olduğunu ileri sürdü ve 12 ilçeyi birden alacaklarını ileri sürdü.


BU BİR KADER SEÇİMİ

Konuşmaların sık sık alkışlarla kesildiği Akçakoyunlu Parkı içindeki gece toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mustafa Basatırmacı da, bu seçimin kader seçimi olduğunu kaydetti.

Büyükşehir belediye başkan adayı  Prof.Dr.tahir Akgemci, her zaman iddialı konuştu, emin konuştu, halkın sağduyusuna güvendiğinin altını çizerek, 31 mart sabahı mutlu uyanacaklarını dile getirdi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070