banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE dizi ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU !

Bu haber kez okundu.

AK PARTİ MAZLUMLARIN ÜMİDİ

 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere sayılı günler kala, Türkiye ve Kahramanmaraş heyecan kasırgasına yakalanırken, bütün gözler 7 Nisan’da açıklanacak adaylara çevrilirken, AK Parti Kahramanmaraş teşkilatı İl Danışma Meclisi toplantısında, ülkenin gündemine damgasını vuracak açıklamalara sahne oldu. İl Başkanı Metin Doğan, AK Partinin kan ve gözyaşı içerisindeki İslam dünyası için ışık olduğunu söyledi.

Mehmet Akif Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda, TBMM'deki yasama faaliyetlerini yerine getirmek için büyük çaba sarf ettiklerini, orada güçlü irade olmasa meclisin çalışmasının mümkün olmayacağını ifade eden Milletvekili Sıtkı Güvenç, muhalefet partilerinin birlik olup meclisi çalıştırmamak için her türlü engeli çıkardığını ifade etti, tüm engellemelere rağmen ülkenin ihtiyacı olan kanunları çıkartmaya devam ettiklerinin altını çizdi.

Güvenç, ülkenin hayrına olan kanunların çıkarttıklarını ve çıkartmaya da devam edeceklerini aktarırken: "Son bir aydır yoğun gayret içerisinde Polis, Vazife ve Salahiyet Kanunu için çalışıyoruz. Muhalefet bu kanun için her türlü engellemeleri yaptı, her türlü kavgaları çıkarttı ama Allah'a şükürler olsun bu kanunu da çıkarttık. İki yıl Siirt koordinatörlüğü iki yılda Diyarbakır koordinatörlüğü yaptım. Diyarbakır koordinatörlüğü yaptığım dönemde kamu düzeninin sağlamamız istenmişti. Bizim amacımız vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamaktır. Daha önce insanlar yüzlerini kapatıyor, sokaklarda molotof atıyor, vatandaşlarımız hayati tehlike yaşıyordu. Onlar suç kapsamına alındı, cezaları artırıldı. Hem de bu eylemi yapanlardan tazmin hakkı getirildi." dedi.

“ZALİME DUR, İSRAİL’E ONE MİNÜTE”

7 Haziran'daki genel seçimin ülkenin kader seçimi olduğu kadar, keskin bir viraj olduğuna vurgu yapan AK Parti İl Başkanı Metin Doğan ise Türkiye'nin, kan ve gözyaşı içerisinde olan İslam dünyasına ümit ışığı olabilmesi için 7 Haziran'da yapılacak seçimlerden zaferle çıkmaları gerektiğini söyledi ve 8-0'ı işaret etti.

Dünyadaki tüm mazlumların ve mağdurların ümit ışığı olmaya devam edebilmek, zalime "dur" diyebilmek, İsrail'e "van minüt" demeye devam edebilmek, Filistin'de, Myanmar ve Doğu Türkistan'ın umudu olmaya devam edebilmek için mutlaka bu seçimlerden büyük bir zaferle çıkılması gerektiğini vurgulayan Doğan, "Yeni Türkiye ve Büyük Türkiye idealimizi gerçekleştirebilmemiz için liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın genel başkanımız bilge adam Ahmet Davutoğlu'nun önümüze koyduğu 2023, 2053 ve 2071 Türkiye'sine ulaşabilmek için mutlaka 7 Haziran seçimlerinden büyük bir başarıyla çıkmamız lazım. Vatandaşın devlete karşı görevlerini değil, devletin vatandaşa karşı görev sorumluluklarını düzenleyen çağdaş bir anayasaya kavuşabilmemiz için, istikrarın sembolü olan Başkanlık sistemini Türkiye'de hakim kılabilmek için mutlaka 7 Haziran seçimlerinden AK kadroların büyük bir zaferle çıkması lazım." diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca kente ve ilçeye yapılan yatırımları sunumlar eşliğinde anlattı.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçe belediye başkanları, AK Parti İlçe Başkanları, milletvekili aday adayları ile partililerin katıldığı toplantı, seçim sürecine kadar olan son toplantı olarak yorumlandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147