Öne Çıkanlar KURTUL AİLESİNİN EĞİTİM YATIRIMI MUHTARLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ TEMAYÜL HEYECANI SİYASETİN PARLAYAN YILDIZI CHOICE HOTELS

Bu haber kez okundu.

AK KADROLAR BAYRAMDA DA SAHADA!

Halkın inancıyla kurulan, gücünü milletten alan ve 2001 yılından bu yana geçen sürede millete hizmet yolunda mesai menfuru gözetmeksizin çalışmalarını sürdüren AK Parti, Kahramanmaraş’ta da güçlü kadrolarıyla yoluna dolu dizgin devam ediyor.

Bu çerçevede her fırsatta sahaya inerek, vatandaşlarıyla hemhal olan ve çözüm odaklı siyaset anlayışıyla sorunları yerinde dinleyen AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatı, var olan talep yâda sorunları çözüme kavuşturma noktasında büyük bir gayret gösteriyor. Ramazan Bayramı’nın ilk gününde de İl Başkanı, Milletvekilleri, Belediye Başkanları eşliğinde yine tam kadro olarak sahaya inen AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatı, vatandaşlar ve STK Temsilcilerine bayram ziyareti gerçekleştirdi.

GÜVENÇ, BAYRAMI ÇAĞLAYANCERİT VE PAZARCIK’TA KARŞILADI


Bu anlamda TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Milletvekili Celalettin Güvenç, bayram ziyaretlerine Çağlayancerit teşkilatıyla start verdi. Çağlayancerit İlçesi sonrası Pazarcık’a geçen Güvenç, burada da teşkilat mensuplarıyla bayramlaşarak, programını noktaladı.

SEZAL, GÖRGEL, GÜNGÖR VE KARA STK’LARLA BAYRAMLAŞTI


Bayram ziyaretlerinin bir başka adresi ise kentteki STK’lar oldu. AK Parti Fırat Görgel, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, STK bayramlaşmaları kapsamında Memur-Sen, İhya Vakfı, Rıdvan Hoca Vakfı, Ülfet Vakfı, Hayır ve İhsan Vakfı ile Önder İmam Hatipliler Derneği’ni ziyaret etti. Oldukça verimli geçen bayram ziyaretlerinin ardından geçen aylarda vefat eden Merhum Milletvekili İmran Kılınç’ın kabri başında dua edilerek, ailesine ziyaret gerçekleştirildi.  

ÖÇAL, NURHAK, EKİNÖZÜ VE ELBİSTAN İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ


Öte yandan AK Parti Milletvekili Habibe Öçal’ın ise bayram ziyaretleri kapsamındaki ilk durağı Nurhak İlçesi oldu. Nurhak’ta AK Parti İlçe Teşkilatı’nın yanı sıra Cumhur İttifakının ortağı MHP ilçe Başkanlığını da ziyaret eden Öçal, akabinde Ekinözü İlçesi’ne geçti. Burada da yine partisinin ve MHP ilçe teşkilatının bayram kutlamalarına katılan Öçal, son olarak Elbistan İlçesi’ne geçti. Elbistan’da parti mensuplarıyla bayramlaşan Öçal, daha sonra Günderesi’nde oluşan sel baskını sonrası hasar tespit çalışmalarını bölge halkı ile birlikte yerinde inceleyip, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol