Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

AK GENÇLİKTEN HURMA VE SU DAĞITIMI
 AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerinin ve üniversite teşkilatının katılımıyla iftar öncesinde gerçekleşen su ve hurma dağıtımı evine yetişemeyen oruçlarını araçlarında açma zorunluluğunda kalan vatandaşlara, iftar zamanında oruçlarına açmalarında yardımcı olunması amaçlanıyor.AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Fırat Görgel iftar öncesi su ve hurma dağıtımıyla ilgili yaptığı açıklamada “Bazı vatandaşlarımızın iftar öncesinde evine yetişemediğini ve iftar zamanında araçlarında olduklarını gördük, vatandaşlarımıza oruçlarını açmalarına yardımcı olmak amaçlı şehrin belirli noktalarında trafikte su ve hurma ikramında bulunmak istedik. Gençlik kolları üyelerimizin su ve hurma dağıtımında halkımıza yardımcı olmak istemesiyle,mutlulukla ikramlarda bulunuyoruz.İftar öncesinde su ve hurma ikramını ramazan ayının son orucuna kadar devam etmeyi,halkımıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz” dedi.
AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarından, Üniversite Birim Başkanı Abdurrahim Kırkgeçit de iftar öncesi su ve hurma dağıtımıyla ilgili yaptığı açıklamada “Evlerine iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza trafikte oruçlarını açmalarına vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dağıtıma başladığımız ilk günden bugüne kadar vatandaşlarımızdan güzel dilekler alıyoruz.Vatandaşlarımızla ramazan ayını vesile kılarak kardeşliğimizi pekiştiriyoruz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237