Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR
 Halkımızın 2016 yılında Demokrasimize Milli Birliğimize karşı darbe girişiminde bulunan, Hain Fetö/Pyd Terör örgütüne karşı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde gösterdiği direniş sonucu Milletimizin zaferi ile sonuçlanmış, ve 15 Temmuz Günü Milli Birlik ve Demokrasi Günü Olarak kutlanmaya başlanmıştır.

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğümüzde 11-16 Temmuz 2017 tarihlerini 15 Temmuz Haftası, Anma Spor Etkinlikleri yapılasını planlamış olup bu kapsamda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerimizde bu özel güne farkındalık oluşturmak adına 11-16 Temmuz haftası boyunca birçok etkinlikler düzenliyoruz.

            Etkinliklerimiz 11 Temmuz 2017 tarihinde Osman Sayın Spor Salonunda yapılan açıış töreni ile başladı ve takip eden 12,13,14 ve 15 Temmuz tarihlerinde Masa Tenisi, Kort Tenisi, Judo, Halter, Havalı Tabanca, Boks, Badminton, Jimnastik, Taekwondo, Atletizm, Eskrim, Wushu, Basketbol, Hentbol, Voleybol, Kano, Kürek, Güreş, Okçuluk olmak üzere 20 branşta Turnuvalar düzenlendi. Turnuvalar sonunda Sporculara Madalya ve 15 Temmuz Temalı Başarı belgesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz ve Şube Müdürlerimiz tarafından verildi. Bunların yanında Gençlik Merkezimizde oluşturulan “15 Temmuz r-Resim Sergisi”  hafta boyu ziyaretçilere açıldı. Yine Gençlik Merkezimizde Gazeteci Yazar Şevki Karabekiroğlu Has Odada gençlere konferans vererek, 15 Temmuzu anlattı.

            Kahramanmaraş Valiliğimiz tarafından 15 Temmuz Gecesi gerçekleştirilecek olan yürüyüş programına da İl Müdürlüğü Personellerimiz, Milli Sporcularımız, Antrenörlerimiz ve gençlerimiz ile 100 Metrelik Şanlı Bayrağımız ellimizde Meşalelerimiz ile katılacağız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091