banner822

banner818

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

TÜRKİYE’NİN EN İYİ MARKASI MADO

04 Ekim 2017 Çarşamba 20:12
Bu haber 1728 kez okundu

167 yıl önce Maraş dondurmasını dünyayla tanıştıran Mado, “Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği” (TÜRES) tarafından düzenlenen Türkiye Lezzet Ödülleri’ne damgasını vurdu. Türkiye’nin en iyi markası seçilen Mado, en iyi sütlü tatlıcı ödülünü de aldı.

TÜRKİYE'NİN EN İYİ MARKASI MADO
banner811
 Mado lezzetini ödüllerle taçlandırıyor. 167 yıllık tecrübesiyle doğal, katkısız keçi sütü ile Maraş dondurması hazırlayan Mado, Türkiye Lezzet Ödülleri’ne damga vurdu. Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES) tarafından düzenlenen organizasyonda Mado, Türkiye’nin en iyi markası seçildi. Mado ayrıca en iyi sütlü tatlıcı ödülüne de layık görüldü.

“TÜRKİYE’DE YETİŞİYOR, TECRÜBEMİZLE SUNULUYOR”

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı törende Mado adına ödülleri alan Mado Kurumsal İletişim Yöneticisi Aynur Aykut, “Tecrübemizi Türkiye’nin doğal ve katkısız ürünleriyle birleştirip, misafirlerimize sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanında açılan yeni Mado şubeleriyle her geçen gün daha büyüyoruz. Misafirlerimizin beğenisiyle Türkiye’de doğan bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi. Geçtiğimiz günlerde Danimarka’da, Gürcistan’da ve Kuzey Irak’ta yeni şubelerinin kapılarını açan Mado, dünya çapında büyümeye devam ediyor.

MADO HAKKINDA:

167 yıllık geçmişi ile Türkiye’de geleneksel dondurma denince akla gelen ilk marka olan Mado, temsilcisi olduğu Maraş dondurma geleneğini modern üretim tesisi ve kafe restoranlarıyla Türkiye ve Dünya ile buluşturuyor.

1992 yılında Mado markasıyla İstanbul’da Caddebostan’da ilk açılan Mado Kafe kısa zamanda beğenilen bir mekân olmuş ve franchise sistemi ile yeni Mado kafe restoranları açılmıştır.

Dünyanın dört bir yanında beğeniyle tüketilen dondurmaların tamamı Kahramanmaraş’ta kurulu tesislerde geleneksel yapım yöntemlerine sadık kalınarak ISO 9000 ve ESO 2000 kalite standartlarına uygun olarak üretiliyor.

Mado’da Türk tatlıları ve börek çeşitleri de geleneksel usullere sadık kalınarak katkı maddesi kullanmadan üretilip, sürekli geliştirilen Ar-Ge çalışmalarıyla zengin menüler oluşturuluyor.

Türkiye genelinde 300’ün üzerinde dondurma kafe konseptli franchise restoran ve yurtdışında 21 ülkede 43 şubeile Mado Türk bayrağını başka coğrafyalarda gururla dalgalandırıyor.

Euromonitor tarafından yapılan bağımsız bir araştırmaya göre Mado, Türkiye’de kafe restoran segmentinde 1 numaralı franchise konseptidir.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder