banner746

SANKO PAZARLAMA, İHRACATINI EN ÇOK ARTIRAN ŞİRKETLER KATEGORİSİNDE ÖDÜLLENDİRİLDİ

31 Aralık 2017 Pazar 08:33
Bu haber 990 kez okundu

Capital dergisince gerçekleştirilen Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi arasına giren SANKO Holding şirketlerinden Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş., “ihracatını en çok artıran şirketler” kategorisinde ödüllendirildi.

SANKO PAZARLAMA, İHRACATINI EN ÇOK ARTIRAN ŞİRKETLER KATEGORİSİNDE ÖDÜLLENDİRİLDİ
Capital dergisi tarafından Vodafone'un ana sponsorluğunda düzenlenen Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması ödül töreni, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de katılımı ile The Swiss Hotel İstanbul’da yapıldı. 

Ödül töreninde, ihracatını en çok artıran şirketler kategorisinde ikinci olan Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.’nin ödülü, Capital dergisi Yazı İşleri Müdür Yardımcısı Nilüfer Gözütok Ünal tarafından, Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. Genel Müdürü Vedat Başsimitçi’ye takdim edildi. 

ARAŞTIRMADA YER ALAN SANKO ŞİRKETLERİ 

Capital'in Türkiye'nin en büyük özel sektör şirketlerini ortaya koyan araştırmasında, SANKO Holding’in 6 şirketi listeye girdmişti. 

Araştırmaya ilişkin değerlendirmede, Sanko Tekstil İşletmeleri, Sanko Pazarlama, Sanko Dış Ticaret, Avnet Technology, Çimko Çimento ve Beton ile Süper Film Ambalaj listede yer almıştı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder