Öne Çıkanlar 15 METRELİK KUYUYA DÜŞEN İNEK KURTARILDI ASFALT EKİPLERİNDEN GECE MESAİSİ Emniyet Müdürü ve 12 Şubattaki İdman maçı… KMS KUPANIN ZAFERİ OLMAYA BAŞLADI GEMCİLER GÜVEN METAL GURURUMUZ OLDU!..
banner1103

Bu haber kez okundu.

SANKO, ANADOLU 500’DE EN ÇOK ŞİRKETİ BULUNAN GRUP OLDU
 İstanbul Shangrila Otel’de düzenlenen törene, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, araştırmanın sponsoru TEB’in Genel Müdürü Ümit Leblebici ve listede yer alan şirketlerin yöneticileri katıldı.

 

Anadolu 500 araştırmasında 12 şirketle “listede en çok şirketi bulunan grup” ödülü, Capital ve Ekonomist dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş tarafından SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu’na takdim edildi. 

SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu, “İhracatı En Yüksek Şirketler kategorisinde 5. Sırayı alan” Sanko Dış Ticaret’in ödülünü, TEB Genel Müdür Yardımcısı Gülümser Özgün Henden’den aldı. 

“Çalışan Sayısı En Yüksek 2. Şirket” ödülü, Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu tarafından SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Konukoğlu’na sunuldu.   

SANKO ŞİRKETLERİ ZİRVEDE

Sanko Tekstil, Sanko Dış Ticaret, Sanko Pazarlama, Çimento Çimento ve Beton, Süper Film Ambalaj, Tech Data Bilgisayar Sistemleri, Sayınlar Gıda Maddeleri, Sanko Enerji, Başak Traktör, MST İş ve Tarım Makinaları, Bartın Çimento ve Sanko Rüzgâr Enerjisi, SANKO Holding’in flamasını Anadolu 500’ün zirvesinde dalgalandırma başarısı gösterdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1098banner1099