banner968

ŞAHİN BALCIOĞLU, TSO’YA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

27 Mart 2018 Salı 20:32
Bu haber 4132 kez okundu

14 Nisan’da yapılacak olan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde iş adamı BLC Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Balcıoğlu resmen aday olduğunu açıkladı.

ŞAHİN BALCIOĞLU, TSO'YA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI
 28 Haziran 2016 tarihinde TSO Başkan Yardımcısı iken Başkan Olan Serdar Zabun, oda seçimlerinin ertelenmesi ile birlikte yaklaşık 2 yıl boyunca başkanlığı yürüten Sedar Zabun, henüz aday olduğunu açıklamazken, TSO’da 16 yıldır, efsane Başkan Mehmet Balduk döneminde meclis başkanlığı yapan işadamı ve hayırsever yatırımcı Şahin Balcıoğlu, aday olduğunu açıklayarak sanayici ve işadamlarından destek istedi.

Halen başkan olarak devam eden Zabun, 14 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan seçimde yeniden aday olması muhtemel gözüyle bakılırken Zabun’a rakip olarak resmi ilk aday iş adamı Şahin Balcıoğlu oldu.

BALCIOĞLU, BİR-İKİ GÜN İÇİNDE BASIN TOPLANTISI Y APACAK!

7 bin 200 üyesi, 72 Meclis üyesi ayrıca 12 Yönetim Kurulu üyesi bulanan odada bugün son meclis toplantısı yapılırken iş adamı Balcıoğlu, burada aday olduğunu açıklarken, şimdi bütün gözler aday olup olmayacağı belli olmayan Sedar Zabun’a çevrildi.

Flash gelişme ile  bugün yapılan son meclis toplantısında adaylığını açıklayan Balcıoğlu’nun perşembe veya cuma günü basın toplantısı yapacağı bekleniyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder