Öne Çıkanlar DOĞUKENT YOLU ASFALTLANIYOR MİLLETTEN BAŞKA EFENDİ TANIMAM BİR TARAFTAN DA TAVAF YAPTIK BAŞVURUSUNU YAPTI ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Bu haber kez okundu.

 MST MARKA KAZICI YÜKLEYİCİLER TERCİH EDİLİYOR

SANKO Holding’in iş makinaları sektöründeki şirketi Sanko Makina tarafından MST markası ile üretilen kazıcı yükleyiciler, özel sektörün yanı sıra, kamu tarafından da tercih ediliyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, MST marka iş makinalarının üstün performansı ve yerli üretimin desteklenmesi kapsamında 10 adet kazıcı yükleyici aldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, 8.Uluslararası Belediye ve Belediye Ekipmanları Fuarı’nda Sanko Makina standını ziyaretinde incelediği yerli üretim MST marka kazıcı yükleyici iş makinaları, Su ve Kanalizasyon İdaresi uzmanlarınca da detaylı olarak teknik değerlendirmelere tabi tutuldu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, ikisi yerli, ikisi yabancı dört firmanın ürünleri ile ilgili yaptığı teknik, değerlendirmeler sonucunda, performans ve kullanım verimliliği ön plana çıkan MST marka M644 model kazıcı yükleyicilerden Devlet Malzeme Ofisi aracılığı ile 10 adet satın alarak yerli üretime destek oldu.

SANKO MAKİNA

Sanko İş ve Tarım Makinaları, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 42 bin metrekare alanda kurulan üretim tesislerinde pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretimi gerçekleştiriyor.

MST markası ile üretilen kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörlerin konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol