banner968

MAHÇİÇEK, EXPO MARAŞ’I DÜNYAYA TANITACAK!

19 Kasım 2018 Pazartesi 20:25
Bu haber 806 kez okundu

Proje adamı, model ve modern Onikişubat için yaklaşık 5 yıldır elini taşın altına koyan Hanefi Mahçiçek, basın mensupları ile bir araya geldi.

MAHÇİÇEK, EXPO MARAŞ'I DÜNYAYA TANITACAK!
 Öz kaynak yaratma konusunda tartışmasız bir numara olan Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezindeki makamında buluştuk, sohbet ettik, mahalli seçimleri konuştuk ve en çok da bu şehri ayağa kaldıracak, şehrin ekonomik ve sosyal yaşamına katkı sağlayacak EXPO 2023 Kahramanmaraş Projesi üzerinde konuştuk.

Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, Özgür Haber Gazetesi sahibesi Neşe Ylıdızhan, Kahramanmaraş Gazetesi sahibi Bekir Doğan ve Medya Gazetesi sahibi Halil Hınaz’ı makamında misafir eden Başkan Mahçiçek, Üngüt’te yapımı devam eden, ancak bitme aşamasına gelinen yeni belediye hizmet binasına muhtemelen Ocak’ın ilk haftasında taşınacaklarını söyledi.

Başkan Mahçiçek, dünyanın en büyük sosyal-kültürel projesi olan EXPO için de, “Tamamlandığında, hayata geçtiğinde, bu şehrin çehresi değişecek, ekonomik ve sosyal açıdan atılım yapacaktır” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder