banner1165
Öne Çıkanlar dizi HALK OTOBÜSÜ ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM siyaset CEVİZ FİDANI DAĞITIMI YAPILDI DUT AĞACI DUT VERİR YAPRAĞINI KIT VERİR!

Bu haber kez okundu.

KURA ÇEKİLDİ, İLK 2 YIL ZABUN, İKİNCİ 2 YIL İÇİN BALCIOĞLU BAŞKAN OLACAK
 Bugün akşam saatlerinde, sanayicilerimizin, ticaret erbablarının, yani akil insanların, yani yerel üst akılın da hazır bulunduğu ortamda, kura çekildi, mevcut başkan Serdar Zabun ilk iki yılın başkanı olarak görevine devam edecek.

Serdar Zabun’un iki yıllık başkanlığı ardından, kura kurallarına göre ikinci 2 yıl için bu kez 14 Nisan seçimleri için adaylığını koyan Şahin Balcıoğlu başkan olarak görev yapacak.

Buna göre, her iki başkan münavebeli olarak TSO’nun yönetim kurulu başkanı olacak ve her iki başkan da yönetime kendi isimlerini koyacaklar, yani liste karma olacak.

RİFAT HİSARCIKLIOĞLU VE CELALETTİN GÜVENÇ ÖNERİSİ MİYDİ?

Pazar günü şehrimize gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu önce bir dönem daha Ticaret Borsası Başkanlığını kazanan Ahmet Duran Balsuyu’nu ziyaret etmiş, hayırlı olsun dileği ve başarılar temennisi sonrası Ticaret ve Sanayi Odasına giderek, İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç’in de bulunduğu ortamda, 2’şer yıllık münavebeli başkanlık sistemini ortaya atmışlar, bu görüş de üyelerce kabul görünce, uzlaşma sağlanmış olundu.

Bu meselede TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve AK Parti Milletvekili Celalettin Güvenç’in arabuluculuk yaptığı bilinirken, Zabun ve Balcıoğlu’nun bu öneri karşısında alınan karara saygı duydukları öğrenildi.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol