banner1165
Öne Çıkanlar EDELER Grubundan Süper Açılış dizi AİLECEK CAMİDE GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM siyaset

Bu haber kez okundu.

KMTSO YÖNETİMİ TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, KMTSO Yönetimine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Çok saydığımız değerli Başkanımızı bugün ziyaret ettik. Sağ olsun bizi de kabul etti. Ben çok teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanımızla beraber geldik. Başkanımız bizim için bir gurur kaynağı. Bugüne kadar yaptıkları, yapacakları her şeyiyle, bugün geldiğimizde de yine konuştuk. Çok güzel bir sohbet ortamı geçti. Ekonomiye, Türkiye’nin kalkınmasına, ileriye bakışa çok hakim birisi. Ben Başkanımla gurur duyuyorum teşekkür ediyorum kendisine. Allah yolunu açık etsin. Başarılarının devamını diliyorum. Ben 22 yıldır yönetim kurulundaydım. Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kahramanmaraş’ta ve Odalar Birliğinin bünyesinde olan birisiydim. Tabi bu dönemlerde başkanlık yapınca daha heyecanlı oluyor bizim için. Büyük bir merakla inşallah genel kurulumuzu bekliyorum. İnşallah başarıyla geçecektir. Başkanımızla tekrar yolumuza devam edeceğiz. Daha güzel şeyler yapabilmek için kendisine destek veriyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

KMTSO Heyetinde, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şahin BALCIOĞLU ile Yönetim Kurulu üyeleri Adnan Toprak, Mustafa Buluntu, Mehmet Beşen, Hüseyin Özdal, Ertuğrul Tanrıverdi, Erdal Kanbur, Abdullah Şirikçi, Fatih Dinçer ve Genel Sekreter M. Akif Pakdil de yer aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol