Öne Çıkanlar dizi AFŞİN BELEDİYESİNDE AFŞİN DEVLET HASTANESİNDEN İKİ YENİ HİZMET 70 YETİM GİYDİRİLDİ Esat Şengül

Bu haber kez okundu.

KÇS KİPAŞ ÇİMENTO’DAN ANLAMLI ETKİNLİK

Anadolu 500 listesinde üst sıralarda yer alan Kipaş Holding’e bağlı Kipaş Çimento; Türkiye genelinde 600 kişiyi geçen istihdamıyla, yılda toplamda 4 milyon ton çimento üretim kapasitesi ve farklı illerde 14 hazır beton tesisiyle üretim yapmakla birlikte, üretimin her aşamasında doğaya ve çevreye saygılı bir üretim politikasını benimsemektedir.     

Kipaş Holding üretimin her aşamasında doğaya ve çevreye verdiği önemle kendinden söz ettirmeye devam ederken ‘’Güçlü toplumlar güçlü ailelerden oluşur’’ inancı ile bu kapsamda çalışanların aileleri ile hafta sonu etkinliği düzenleyerek; hem geleceğimizin teminatı olan çocuklara çevre bilincini aşılama hem de büyük bir ailenin ferdi olduklarını hatırlatmak adına güzel bir programa imza attı.

KÇS işletmesinde düzenlenen etkinlikte KÇS çalışanlarının çocuklarına,  çevrenin ve doğanın önemini vurgulayan, suyun hayatımızda ki yeri ve önemini anlatan filmler izletildi.

Ayrıca Kipaş Ailesi parmak boyasıyla boyama yaptırıldı ve ardından çalışanlarımız aileleriyle birlikte Kipaş Çimento’ya bağlı sahada doğaya katkı amacıyla ceviz ve badem fidanı diktiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol