Öne Çıkanlar DULKADİROĞLU BELEDİYESİ ASFALTTA TAM GAZ BAŞKAN GÜVEN ÖĞRENCİ TAŞIMA ÜCRETİNE ZAM YOK! BAŞKAN ERKOÇ PAKDİL; DULKADİROĞLU BELEDİYESİ BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTI

Bu haber kez okundu.

EXPO 2023, DİĞER ADIYLA REKREASYON ALANI
 Ancak aradan aylar geçince, 1999 Mart ayından bu yana, yerel yönetimde gösterdiği başarılara yaklaşık 5 yıl önce yeniden verdiği startla zirveye taşıyan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in Kılavuzlu’daki projesi, Kahramanmaraş’ı bir dünya kenti haline getirecek.

Türkiye’de Antalya’dan sonra bir ilk olan bu proje sayesinde Kahramanmaraş yerli ve yabancı turist akınına uğrayacak iken, 23 Nisan-31 Ekim 2023 tarihleri arasında 192 gün süreli bir etkinlikle zirveye ismini yazdıran Hanefi Mahçiçek, proje adamı etiketi ile başarılı bir belediye başkanı olarak tarihe geçecek.

70 YABANCI ÜLKE EXPO’YA BAŞVURUDA BULUNDU.  BU RAKAM ARTABİLİR…

EXPO 2023 Kahramanmaraş, B sınıfı uluslararası kategoride bir bahçecilik Expo’sudur.

Bu anlamda ülkelerin ve şehirlerin kalkınmasını, gelişmesini sağlayan, şehrin bilinirliliğini hem ulusal, hem de uluslararası düzeyde arttıran,  halka eğitim, kültür, sanat ve eğlence deneyimi yaşatan, içi ve dış turizmi canlandıran, yeni iş imkanları ve fırsatları oluşturan en önemli uluslararası etkinlik olarak Menzelet ve Sır Barajları civarındaki 747 bin metrekarelik alan üzerindeki ç alışmalara sürüyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol