banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

DÜNYA GAZETESİ FUARDA STAND AÇTI, İŞ DÜNYASINI YALNIZ BIRAKMADI

07 Nisan 2017 Cuma 09:26
Bu haber 809 kez okundu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2017, de bu Yıl 80 yabancı firma katıldı. Toplam yerli yabancı 200 katılımcının yer aldığı Fuarın açılışı bu gün gerçekleşti.

DÜNYA GAZETESİ FUARDA STAND AÇTI, İŞ DÜNYASINI YALNIZ BIRAKMADI
banner656
 Türk ve dünya tekstil sektöründen önemli firmaları bir araya getirerek, Kahramanmaraş ve bölge tekstil sektörünün potansiyelini daha da yükseltecek. ECR Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen organizasyonda tekstil sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2017, birbirinden özel makina şovları ile Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) yer aldı.

Dünya Gazetesi Temsilcisi Ali Eskalan yaptığı açıklamada; “İş Dünyası ve birçok kesimin yakından takip ettiği Türkiye’de ekonominin takipçisi olan Dünya Gazetesi olarak, İşadamlarımızın ve makine satıcılarının yanında yer alarak Kahramanmaraş tekstil sanayisinin nabzını tutarak destek olmak istedik. KTM 2017 Fuar’ında yer alarak, her zaman birlikte olduğumuz işadamlarımızın, fuara katılan firmalarımızın bugünde yanında yer alarak, gelişmeleri yakinen takip etme imkanı bulduk. Bu yıl 3.cüsü düzenlen Fuar’a her geçen yıl daha da ilgi artarak devam etmektedir.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder