Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN BAŞVURUSUNU YAPTI TÜRKÜLERLE YOLDAŞIZ OZANLARLA GARDAŞIZ ŞAMPİYON SAKARYASPOR ARAÇLARDA SIKIŞAN KAZAZEDELERİ İTFAİYECİLER ÇIKARDI

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR’DEN 140 MİLYON TL’LİK DEV YATIRIMLAR
 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç 2017 yılının ilk 6 ayında yapımına başladıkları yatırımların 140 milyon Türk Lirasına ulaştığını ifade ederek yatırımlara devam edeceklerini söyledi.

Kahramanmaraş’ı adeta bir şantiyeye çevirdiklerini kaydeden Başkan Erkoç, eğitimden- ulaşıma, kültürden-yeşil alana kadar birçok alanda yapımına başladıkları yatırımlara tüm hızıyla devam edeceklerini söyledi.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Erkoç: “Yapımı devam eden 140 milyon TL’lik dev yatırımlarımızın çalışmaları devam ediyor. Bu yatırımlarımız 30 Km uzunluğundaki Kuzey Çevre Yolu başta olmak üzere Trabzon Caddesi Kent Meydanı ve Çevresi Yolları Düzenleme Projesi, Demirciler Çarşısı Sokak Sağlıklaştırma Kentsel Tasarım ve Alt Yapı Uygulaması, Canlı Hayvan Borsası, Milli İrade Meydanı,15 Temmuz Millet Bahçesi, Kayak Merkezi ve Yaz-Kış Mesire Alanı, Teleferik(Proje Çalışması),Yapay Plaj ve Park(proje), Karamanlı Tünel Kavşağı, Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi Meydan Düzenleme Projesi, Arasa Çok Katlı Otopark, Atık Su Arıtma Tesisi ile Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi olmak üzere dev yatırımlarımızı bu şekilde devam ettiriyoruz.

Tarihi Demirciler Çarşımızda restorasyon çalışmalarımızı tamamladık ve halkımızın hizmetine sunduk.15 Temmuz Millet Bahçemizi de en kısa süre içerisinde halkımızın hizmetine sunacağız. Mevcut devam eden yatırımlarımızı en kısa süre içerisinde bir bir tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız ve aynı zamanda da halkımızın hizmetine yönelik yatırımlarımız devam edecek. Kahramanmaraş Halkımıza hizmetin en iyisini sunma gayretinde çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091