banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

BAŞKAN BOZDAĞ; ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

10 Mart 2017 Cuma 11:23
Bu haber 509 kez okundu

Pazarcık Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce mahallelerdeki yol yapım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

BAŞKAN BOZDAĞ; ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
banner656
 Mahalle statüsüne kavuşan köylerde, özelikle kış aylarında kötü hava koşullarından dolayı zorluk yaşayan mahalle sakinleri için hareket geçen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Yumaklıcerit ve Belveren mahallesi bağlantı yolunun yapılması için Belediye Fen İşleri ekiplerine talimat verdi.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ın talimatı ile harekete geçen, Belediye Fen İşleri ekipleri Yumaklıcerit ve Belveren Mahallesi bağlantı yolundaki yol yapım çalışmasına başladı.

“YOL MEDENİYETTİR”

Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcısı ile birlikte çalışmayı yerinde inceleyen Başkan Bozdağ; “Yol Medeniyettir, sloganı ile başladığımız bu hizmet desturunda, gerek şehir içerisinde, gerek kırsal mahallelerde Pazarcık Belediye olarak hizmetlerimiz var olmaya devam ediyor. İlçemize bağlı tüm mahallelerimizde planlanmış bir şekilde ekiplerimizce çalışmalar devam ediyor ve devam edecektir” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder