banner746

ANKARA’DAN ELLERİ BOŞ DÖNMEDİLER!

21 Kasım 2017 Salı 16:25
Bu haber 1032 kez okundu

Şehrimiz iş dünyasının önde gelen isimleri ve sivil toplum kuruluşlarının kanaat önderlerinden siyasilere nezaket ziyareti. Bu ziyaretler, iş dünyasının Ankara çıkartması olarak yorumlandı.

ANKARA'DAN ELLERİ BOŞ DÖNMEDİLER!
  

İçişleri Komisyon Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Celalettin Güvenç, Ak Parti Milletvekili Uğur Dilipak, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hanifi Öksüz ve Tekstil İhtisas OSB Başkanı Mahmut Arıkan Türkiye Büyük Millet Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Kahramanmaraş’ın iş dünyası üzerine de görüşmelerde bulunuldu. Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Kahramanmaraşlı iş adamlarıyla hatıra fotoğrafı çekildi.

Meclis Başkanı Kahraman’ın ziyaretinin ardından, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü ziyaret ederek Kahramanmaraş’ın bilim ve sanayi üzerine taleplerini görüştüler. 

Son olarak Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan’ı ziyaret eden heyet, Kahramanmaraş’ın yatırım ve talepleri hakkında konuştular.

Bakanlara yapılan ziyaretin konusunun tekstil organize sanayii bölgesi kurulması ve kurulumun hızlandırılması olarak bildirildi ayrıca bakanları ziyaret eden İş dünyası görüşmelerden eli boş dönmeyerek destek sözü aldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder