Öne Çıkanlar DURAKLARIN EFENDİLERİ ÖĞRENCİLERİN HUZUREVİ ZİYARETİ PLAZA OTEL VE KONGRE MERKEZİ; RAMADA KERVAN YENİLENDİ KARAYOLLARI İŞ BAŞINDAYMIŞ!

Bu haber kez okundu.

ANATOLİA GURME FEST BUGÜN KAFUM’DA

21 şubat’ta kapılarını açacak olan festivalde İzmit pişmaniyeden Karadeniz peynirlerine Çankırı tuzundan Isparta gül ürünlerine Mardin gümüşlerinden Erzurum oltu taşı ürünlerine kadar tüm lezzetler ve el sanatları 10 gün boyunca bu festivalde.

Festival bugün saat 14.30’da başlayacak ve Kahramanmaraşlılarla buluşacak.

MASTERCHEFF 1.Sİ UĞUR KARDAŞ KAHRAMANMARAŞ'A GELİYOR ..

MasterChef 1.si Uğur Kardaş 26 Şubat Çarşamba günü saat 19:00 da Kahramanmaraş Kafum fuar ve kongre merkezinde hayranları ile buluşacak

Mini sirk ilk defa Kahramanmaraş da bu festivalde ...

Bu festivalde çocukları da unutmadık dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı sirk organizasyonu düzenlenecektir. Sirk organizasyonu ücretsizdir.

SİRK GÖSTERİLERİ 22 ŞUBAT-

23 Şubat- 29 Şubat - 1 Mart tarihlerinde günde 4 seans şeklinde düzenlenecek.

FUAR ALANINA ÜCRETSİZ SERVİSLER KALKACAKTIR..

Fuar organizatörleri halkın fuara gelmesi için her şeyi düşünmüşler Kahramanmaraş da farklı 2 noktasından servisler kalkacaktır.

Necip Fazıl Kültür Merkezi önü

Kahramanmaraş büyükşehir belediyesi karşısı

Ünlü organizatör Özgür Can Çelik Türkiye’de en iyi gurme FEST in Kahramanmaraş da olacağını düşünüyor ve tüm halkımızı KAFUM FUAR merkezine davet ediyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1021

banner1024