banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

YENİYAPAN ORTAOKULU “KUŞLAR YUVAYA” PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİ
 Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile uygulamaya konulan "Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi” (KADEP) kapsamında bu ayın değeri "Merhamet" oldu. Ilıca Yeniyapan Ortaokulu bu çerçevede, "Kuşlar Yuvaya" projesini hayata geçirdi. Öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan ve boyanan kuş yuvaları okul çevresindeki ağaçlara yerleştirildi.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Okul Müdürü Halit ŞANVERDİ: “Merhamet sadece insanlara değil, tüm canlılara gösterilir. Dünyamızın bu duyguya şu an her zamankinden daha çok ihtiyacı var." dedi.

Her zaman projeleriyle fark oluşturan, ses getiren Can Nadir ÖĞÜT'e ayrıca teşekkürlerini iletti. Etkinliklerin devam edeceğini, projeye destek veren başta Gamze TAŞDEMIR olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkürü bir borç bildiğini belirterek konuşmasını tamamladı.

Öğretmenler ve öğrencilerle birlikte okul çevresindeki ağaçlara yuvalar yerleştirildikten sonra etkinlik sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol