banner1165
Öne Çıkanlar EDELER Grubundan Süper Açılış AİLECEK CAMİDE GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM N. ARDA KAÇAR 6. YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI ÖZTURAN: PANİK SIK GÖRÜLMEYE BAŞLAYAN BİR RAHATSIZLIK

Bu haber kez okundu.

YABANCI DİLLER Y. O MÜDÜRLÜĞÜNE DR. MUSTAFA EDİP ÇELİK ATANDI
 KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya Pak’ın katılımlarıyla Yabancı Diller Yüksekokulunda gerçekleştirilen törenle Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Kurt müdürlük görevini Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Edip Çelik’e devretti.

Devir-teslim töreninde konuşan Rektör Yardımcısı Pak, Yabancı Diller Yüksekokuluna sunduğu hizmetler dolayısıyla Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Kurt’a teşekkür etti. İdari görevleri bayrak yarışına benzeten Prof. Dr. Zekeriya Pak, “İdari görevler geçicidir. Akademisyenler olarak bizlerin asıl vazifeleri bilimsel çalışmalar yürütmektir. Yüksekokulumuzun bugüne gelmesinde görev alan bütün hocalarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. İnşallah Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Edip Çelik hocamız da görev süresi boyunca aldığı bayrağı daha ileri noktalara taşıyacaktır. Asıl olan üniversitemizdir. Asıl olan devlettir. Bizlere düşen bu görevlerde bulunduğumuz süre içinde elimizden gelen çabayı göstermektir.” diye konuştu.

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Edip Çelik, kendisini bu göreve layık gören Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a teşekkürlerini sundu. Çelik, Yüksekokulunun başarı çıtasını daha yukarı noktalara taşımak için gayret göstereceklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol