Öne Çıkanlar 4 AĞIR YARALI AFŞİN KÜLTÜR VE GÜREŞ FESTİVALİ İPTAL EDİLDİ… BELEDİYESPOR MİLLETTEN BAŞKA EFENDİ TANIMAM AŞK VE YEDİ GÜZEL ADAM

Bu haber kez okundu.

ÜNİVERSİTELİLERDEN MİNİKLERE ARMAĞAN
 SANKO Üniversitesi Kütüphane Müdürlüğü tarafından başlatılan, öğrenciler, yöneticiler, akademisyenler ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencilerinin kurduğu Yaşam Rehberim Kulübü’nün önderliğinde düzenlenen çalışma kapsamında, Gaziantep’in Araban İlçesi Elif Mahallesi (Köyü) Elif İlkokulu Anasınıfına yeni yıl öncesi bir ziyarette bulunuldu.

 

Elif İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Burcu Özköklü’nün SANKO Üniversitesi Kütüphane Müdürlüğü’ne gönderdiği bir e-posta ile başlatılan kampanyada toplanan oyuncak, kırtasiye ve etkinlik malzemeleri, okul ziyaretiyle öğrencilere takdim edildi.

 

SANKO Üniversitesi Kütüphane Müdürü Serap Ağca, Tıp Fakültesi Biyofizik AD Başkanı Yrd. Doç. Dr. Tuba Denkçeken, Yaşam Rehberim Kulübü Başkanı Tuğçe Taşçı ve üyeleriyle gerçekleştirilen ziyarette, Elif İlkokulu Müdürü Serdar İspirli, Anasınıfı Öğretmeni Burcu Özköklü ve öğrenciler bir araya geldi.

 

Temin edilen oyuncak, kırtasiye ve etkinlik malzemeleri ile Yaşam Rehberim Kulübü Öğrencilerinin hazırladıkları ikramlıkları alan öğrenciler, bir anlamda yeni yılı erken kutladılar.

 

SANKO Üniversitesi öğrencileri tarafından yüzlerine boyamalar yapılan minik öğrenciler, ağabey ve ablalarıyla oyunlar oynayarak, keyifli zaman geçirdiler. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1265