banner1066
Öne Çıkanlar BABA OCAĞINDA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ÜLKÜ OCAKLARININ EFSANE REİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY OLDU ÜRETİMİN TEK ÇARESİ VE ANAHTARI; SANAYİLEŞME HA YARIN!

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU’NA BAĞLI KIRMAKAYA ORTAOKULU ZİYARETİ

Ziyaret esnasında okulda öğrenim görmekte olan öğrencilerle yakından ilgilenen Cumhuriyet Başsavcısı İlker YAZICI derslerine konuk olduğu 8/A sınıfı öğrencileriyle Meslek Seçimleri ve Kariyer Planlamalarına yönelik söyleşide bulundu. Öğrencilere Adalet ve Hukuk kavramları başta olmak üzere Avukatlık, Hâkimlik ve Cumhuriyet Savcılığı mesleklerine dair bilgiler verdi. Öğrencilere büyük hayalleri hedeflemelerini tavsiye eden Başsavcı Yazıcı, Okul sıralarında verilen eğitimin her yaşta farklı bir değer kattığını, şu anda Kırmakaya Ortaokulu sıralarında bulunan öğrencilerin gelecekte ülkemiz adına çok faydalı işler yapacakları inancında olduğunu belirterek , tüm öğrencilere yaşamlarında sağlık ve başarılar diledi.

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin öğrenim ve kariyer yaşamlarına katkı sağlaması ümidiyle 2020 yılı ikinci eğitim öğretim döneminde başarılarının devamını diliyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol