banner1052
Öne Çıkanlar İSİMSİZ TÜNELLER! GAZETECİ DOĞAN BİR ŞEHİDİ DAHA DUALARLA UĞURLADIK ANNE İKİNCİ KEZ OĞLUNA CAN VERDİ KOMUTANLARDAN ZİYARET

Bu haber kez okundu.

TOBB FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ, SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE

Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayşen Bayram’la bir araya gelen öğrenciler, fakülteyi yakından tanıma fırsatı buldu.

Prof. Dr. Bayram, fakültenin akademik kadrosu, teknik altyapı ve donanımıyla ilgili bir sunum yaparak, öğrencilere Tıp Fakültesi’nde eğitim konusunda bilgiler verdi. Sağlık üniversitesi için hastanede uygulamalı eğitim almanın büyük önem taşıdığını söyleyen Prof. Dr. Bayram, “SANKO Üniversitesi Hastanesi’nin sağladığı imkanlar verdiğimiz eğitim için çok değerli” dedi.

Tıp Fakültesi Anatomi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Özdemir Sevinç ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşe İmge Uslu da ders içerikleri ve laboratuvar uygulamaları konusunda bilgiler verdi. 

Sosyal ve Kurumsal Hizmetler Müdürlüğü’nden Bekir Cansız, öğrencilerin sosyal etkinlikleri, üniversitenin puanları ve imkanları hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Üniversiteyi gezen öğrenciler, Laboratuvar Sorumlusu Nilay Uçar’dan laboratuvarlarla ilgili bilgi aldı.

Öğrencilere ziyaret sonunda hediye takdim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1048

banner1050

banner1054banner1055