banner968

SİMYA KOLEJİ, BASKETBOL İL ŞAMPİYONU

04 Aralık 2018 Salı 12:08
Bu haber 693 kez okundu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim müdürlüğü tarafından 2018-2019 Okul sporları faaliyetlerinde yer alan Genç Erkekler Basketbol (A) müsabakaları Batıpark Spor Salonunda oynanan Final müsabakası ile sona erdi. Ö. Simya Koleji ile Ö. Beyza Koleji arasında oynanan final müsabakanı Ö. Simya Koleji 60-52 skor ile Ö. Beyza Koleji'ni yenerek basketbolda Kahramanmaraş İl şampiyonu oldular

SİMYA KOLEJİ, BASKETBOL İL ŞAMPİYONU
 Simya Koleji ‘Erkek Basketbol Takımı’, Liseler Arası Genç Erkekler  Kategorisinde kendi grubunda sırasıyla Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi, Mesa Kolejini, Atatürk Anadolu Lisesinin ardından Ali Galip Çalık Anadolu Lisesini yenerek finale adını yazdırdı. 

Çekişmeli geçen final maçı sonrası büyük sevinç yaşayan genç sporcular, Kahramanmaraş İl Şampiyonu olmanın coşkusunu öğretmenleri ve anterenörleri Ferhat GÜLEROĞLU ile kutladılar. Simya Koleji Yönetim Kurulu Muhammet KASAP, “Onlarla gurur duyuyorum. Genç sporcularımız  bizim yüzümüzü güldürdü. Bize basketbolda il şampiyonluğunu hediye ettiler. Hepsini canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder