Öne Çıkanlar BİZİMLE YÜRÜ KAHRAMANMARAŞ!!! KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNEESTA BÜYÜK BAŞARI DÖNERİN VE KAVURMANIN EN LEZZETLİSİ HENÜZ SON SÖZÜNÜ SÖYLEMEDİ

Bu haber kez okundu.

“SANKO’LU OLMAK İÇİN HALA ŞANSINIZ VAR”

Gerek Gaziantep gerekse bölgede başarılarıyla adından söz ettiren SANKO Üniversitesi öğrencisi olmak için kesin tarihi önümüzdeki hafta belirlenecek olan ek yerleştirmede de öğrencilerin şansı devam ediyor.

Lisans bölümlerinden herhangi birine tercih döneminde yerleşemeyen öğrenci adayları, ek yerleştirme döneminde bu fırsatı bir şansa çevirerek SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde eğitim alabilmek için tercih yapabilecekler.

SANKO’lu olmak için hala şansı olan öğrenciler, üniversite ve bölümler hakkında detaylı bilgi almak ve uygulamaları bizzat yerinde görmek amacıyla üniversiteyi gezebilir ya da web sayfasını ziyaret edebilirler.

Tüm aday öğrenciler için bilim, eğitim ve sağlık hizmetinde SANKO fark yaratmaya devam ediyor. 

SANKO ÜNİVERSİTESİ

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans ve Biyoistatistik alanında Doktora eğitimleri veriliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1021

banner1024