Öne Çıkanlar ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

SANKO ÜNİVERSİTESİ İSLAHİYE VE NURDAĞI’NDA KARİYER GÜNÜ DÜZENLİYOR
 SANKO Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. M. Metin Bayram’ın da katılacağı kariyer gününde Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı’ndan Dr. Öğr. Üyesi Elif Pala, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nden Öğr. Gör. Emine Baş, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden Öğr. Gör. Halil İbrahim Ergen ile Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Arş. Gör. Saadet Özen bölüm tanıtımlarının yanı sıra, meslekleri ile ilgili de bilgiler paylaşacak. 

Kariyer günü 20 Mart 2019 tarihinde (yarın) saat 10.00’da İslahiye Belediyesi Konferans Salonu’nda, aynı gün saat 14.00’te ise Nurdağı Belediyesi Kullar Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. 

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans ve Biyoistatistik alanında Doktora eğitimleri veriliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091