Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” PİAZZA SALILARI UÇURACAK

Bu haber kez okundu.

PİAZZA’DA OKULA DÖNÜŞ HEYECANI

Yaz tatili boyunca çocuklar için birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinlikler düzenleyen Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni eğitim- öğretim yılına sayılı günler kalırken; küçük ziyaretçilerini bu kez TRT Çocuk Kanalı’nın en sevilen çizgi film karakterleri ile buluşturuyor.

Piazza’da, 30 Ağustos’ta başlayıp, 8 Eylül’e kadar her gün saat 14.00, 16.00 ve 18.00’de seanslar halinde devam edecek etkinlikler, yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde çocuklara moral ve motivasyon sağlayacak. 30 Ağustos’ta “Elif’in Düşleri” ile başlayacak etkinlik, 1 Eylül tarihine kadar devam edecek. 2 Eylül ile 5 Eylül tarihleri arasında ise Keloğlan minik ziyaretçilere unutulmaz tatil anıları yaşatacak. 6 Eylül ile 8 Eylül tarihleri arasında ise çocukların akılı dostu Niloya çocuklarla buluşacak.

Şarkılar, şovlar ve danslarla dolu dizgin geçecek etkinlikler, küçük ziyaretçileri hem eğlendirecek hem de birbirinden değerli bilgilerle donatacak. Çocuklar, eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşarken, aileleri de onların bu mutlu anlarına ortak olacak.

Etkinliklere, danışma birimine başvurup Piazza Club üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerin çocukları ücretsiz katılabilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol