banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

ÖZEL NECİP FAZIL TEMEL LİSESİNDEN BAŞARIYA ÖDÜL.

11 Haziran 2017 Pazar 10:08
Bu haber 1612 kez okundu

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU TAMAMLANIRKEN,NECİP FAZIL TEMEL LİSESİNDE BİR DİZİ ETKİNLİKLER YAPILDI. BUNLARDAN BİRİ DE 9 HAZİRAN 2017 TARİHİNDE KARNE DAĞITIM TÖRENİ. KARNE DAĞITIM TÖRENİ SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI İLE BAŞLADI. OKUL MÜDÜRÜ CEVDET ALPEREN BİR KONUŞMA YAPTI.

ÖZEL NECİP FAZIL TEMEL LİSESİNDEN BAŞARIYA ÖDÜL.
 Okul Müdürü Cevdet Alperen şöyle seslendi öğrencilere ve öğretmenlere: “Karne, öğrencilerin başarılarının yanın da bir yıl boyunca  öğrencinin  haritasını gösterir. Her insan aynı olmadığı gibi her öğrencide aynı değildir. Herkesin bir kabiliyeti var. bu karnelerde ki zayıflar sizi üzmesin, onlar sizin ilgi duymadığınız  derslerdir. ama sizin ilgi alanınıza giren dersler mutlaka iyidir.  

 Bundan sonraki yıllarda da daha çok çalışarak daha başarılı karne alacağınızdan ümitliyim. Hepinizi tebrik ediyorum. Başarılarınızı ailelerinizle de paylaşın. anne ve babalarınızın ellerini öpün. Öğretmenlerinizin ellerinin öpün.  ayrıca başarılarınızın arkasında fedakarca çalışan öğretmenlerimizin olduğunu unutmayın. tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. Herkese iyi tatiller dilerim. “ dedi.

      Daha sonra öğrencilere ödül eri verildi.  Necip Fazıl Kısakürek ‘in Sakarya şiirini en iyi okuyan öğrenci  M. Yasin Demir’ e okul müdürü tarafından madalya verildi.

      Okul Başkanı Nursel Yıldız  ve Okul başkan yardımcısı Ebra Dal’a madalyaları okul kurucu temsilcisi Galip Köse tarafından verildi.

    Okulun en düzenli ve saygın öğrencilerinden  Muhammed Çanakcı ve Neslihan Kökcü‘ye  madalyaları Tarih öğretmeni  ve Müdür yardımcısı Nuh Çetin tarafından verildi.

     Sınıflarında birinci olan Ahmet Yıldız,Ayşe Türk,E mirhan Gebel, Fatma Şüheda Taşcı ve Furkan Yiğit’e madalyaları sınıf öğretmenleri tarafından verildi.

     Bir öğretim yılı boyunca  okula tam ve düzenli katılan Gülşah Kaptan, Dilşah Kaptan ve Mustafa Renkliöz ‘e de madalya verildi.

    Daha sonra  onur belgeleri dağıtıldı. Öğrencilerin karneleri sınıf öğretmenleri tarafından dağıtılarak   tören bitti.

     

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder