Öne Çıkanlar BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR MUHAMMED GEVHER Akbaba Ailesi BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER

Bu haber kez okundu.

OKUL MÜDÜRLERİNE ‘GENÇLER KÜRSÜDE’ PROJESİ TANITILDI

Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fikir Atölyesi Düşünce Derneği işbirliği ile hazırlanan  “Gençler Kürsüde” projesi Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile geçtiğimiz günlerde  bir protokolle paydaş olmuşlardı.

Sunumunu Bertizspor Kulüp Başkanı ve bu derneğin bir önceki başkanı olan Fatih Yıldız’ın yaptığı projenin okul müdürlerine tanıtımı Onikişubat  Şehit Erol Olçok  Anadolu İmam hatip Lisesi salonunda gerçekleşti. Tanıtım toplantısına Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü  Harun Kurt, Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Aydoğan ve Onikişubat İlçesinde ki Ortaöğretim Müdürleri katıldı.

OKULMÜDÜRÜ MUHARREM DİLİPAK PROJEYE EV SAHİPLİĞ İYAPTI

Okul Müdürü Muharrem Dilipak’ın ev sahipliğini yaptığı toplantının açılış konuşmasını Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen yaparak, “geçmişte ki gençlerin durumu ile günümüz gençlerini kıyaslayarak ” gençlerimize gereken önemi göstermeliyiz ve projeye gereken desteği vermeliyiz ” dedi.

Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Aydoğan, ” Bu proje ile gençlerimizin sosyal bilişsel ve akademik açıdan sağlıklı bir gelişim göstermelerini hedefliyor ve onları farklı projelere dâhil etmeyi ve çeşitli etkinliklere teşvik etmek amaçlıyoruz!”  ifadesini kullandı ve projenin işleyişi hakkında geniş kapsamlı bilgi verdi.

YARIŞMA VE ÖDÜL TÖRENİ MAYIS 2022’DE

İlçe okullarında yapılan sınavla jüri tarafından okul birincileri belirlenecektir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde okul birincileri arasında tekrar bir yarışma yapılarak ilçe 1. 2. ve 3.sü seçilecek. Projeye paydaş olan Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde de bu yarışmalar yapılarak, il genelinde ilçe 1. 2. ve 3.ncüleri arasında Mayıs ayında yarışma yapılacak, dereceye giren öğrencilere ödüller verilecektir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol