Öne Çıkanlar ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ ELMALAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KÜTÜKÇÜDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU

Bu haber kez okundu.

ÖĞRENCİLERE TABLET BİLGİSAYAR
 Milli Eğitim Bakanlığımızın eğitimde devrim niteliğindeki ‘Fatih Eğitim Projesi’ kapsamında Orta Öğretim Kurumlarımızdaki Öğrencilere Tablet Bilgisayar dağıtma kararı almasından sonra biz de Özel Özderya İlköğretim Okulu Yönetim Kurulu olarak 5, 6, 7 ve 8. Sınıfımızda okuyacak olan öğrencilerimize erken kayıt hediyesi olarak tablet bilgisayar verme sözü vermiştik. Öğrencilerimizin yaz tatilinde de kullanmaları için dün bu sözümüzü yerine getirdik. Erken kayıt döneminde kaydını yenileyen tüm öğrencilerimizin Tablet Bilgisayarlarını dağıttık” dedi. 
ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

  Okul Yönetiminin söz verdiği Tablet Bilgisayarlarını almak için okulun tiyatro salonunda toplanan öğrencilerin sevinci gerçekten görülmeye değerdi. Konuyla ilgili duygu ve düşüncelerini öğrenmek istediğimiz 5. Sınıf Öğrencisi Gözde Nur Koçaş; “Okul Yöneticileri bizlere Tablet Bilgisayar verileceğini söylediklerinde hepimiz çok sevinmiştik. Ama bilgisayarlarımızı yaz tatilinden önce alabileceğimizi hiç düşünmemiştik. Tabletleri yaz tatilinde kullanmamızı sağlayan idarecilerimize çok teşekkür ediyorum. Okulumu çok seviyorum” diye konuştu.

  OKUL AİLE BİRLİĞİ

   Okul Aile Birliği Başkanı Reyhan Özkahraman ise şunları söyledi; “Kurulduğu günden beri Kahramanmaraş’ımızın eğitim öğretimine çok ciddi katkılar sağlayan, mazisi büyük başarılarla dolu olan Özel Özderya İlköğretim Okulu Öğrencileri 2012 – 2013 Eğitim Öğretim Yılından itibaren derslerini Tablet Bilgisayar eşliğinde yapacaklardır. İnanıyorum ki Kurumsal olarak kendi başarılarını zirveye çıkarırlarken Kahramanmaraş’ımızın Eğitim Öğretimine de ciddi katkı sağlayacaklardır. Biz Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu olarak Okulumuzun her zaman yanında olacağız. Okulumuzla gurur duyuyoruz”

   Okul idaresi tarafından yapılan açıklamada “Tablet Bilgisayarların 15 Haziran 2012 Tarihine kadar kaydını yenileyen tüm öğrencilere verileceği” bildirildi.

 Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
esra yücel ve ebru sönmez 8 yıl önce

elbistan halından biri olarak tabletin her okula verilmesini istiyoruz.lütfen sesimizi duyun

Avatar
hande yaşar 8 yıl önce

eskişehirdeki okullarada tablet bilgisayar verilecekmi

Avatar
yok yok 8 yıl önce

çok saçma sadece pilot ilere veriyorsunuz ne iş bu ya bütün okulara verin yada dağıtmayın

Avatar
İLHAN TAŞTAN 8 yıl önce

lütfen ağridaki okullara tabletverin