Öne Çıkanlar dizi AFŞİN BELEDİYESİNDE AFŞİN DEVLET HASTANESİNDEN İKİ YENİ HİZMET 70 YETİM GİYDİRİLDİ Esat Şengül

Bu haber kez okundu.

KSÜ REKTÖRÜ CAN’DAN, ELBİSTAN BELEDİYE BAŞKANI GÜRBÜZ’E ZİYARET

KSÜ Göksun Arslanbey Yerleşkesi ve Afşin Mahzuni Şerif Yerleşkesinde düzenlenen çeşitli programlara katılmak üzere Kahramanmaraş’ın kuzeyinde yer alan ilçelere ziyaret gerçekleştiren Rektör Can, gezi kapsamında Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’le de bir araya gelerek bir süre görüştü.

Ziyaret kapsamında Elbistan Belediyesi ve üniversitemiz arasında yürütülecek potansiyel işbirliği konuları ele alındı. Bölgede gerçekleştirilen eğitim-öğretim faaliyetlerine verdiği destekler için Başkan Gürbüz’e teşekkürlerini ifade eden Rektör Can, üniversite olarak Elbistan Belediyesi ile yürütülecek projelere üniversite imkanları ölçüsünde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Sıcak ve samimi bir havada geçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz de, Elbistan Belediyesi olarak KSÜ ile işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

Görüşme kapsamında üniversite öğrencilerine daha iyi eğitim olanakları sağlanması için kurumlararası işbirliği kültürünün arttırılması vurgusu yapılarak, karşılıklı olarak bu manada yürütülecek projelere destek verilmesi yönünde ortak açıklama yapıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol