Öne Çıkanlar KOLAT; TAKIMI BERABER ÇIKARALIM ZİYARETLERİNE BAŞLADI! HÜZÜN TAZE TUTAR AŞK YARASINI HEM GENÇ Eğlence
banner1103

Bu haber kez okundu.

İNCİ KONUKOĞLU ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRİLDİ
  Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Öğretim Görevlisi Hatice Adıgüzel, fizyoterapi mesleği ile ilgili bilgilendirme yaptı. Bölümün çalışma alanları ve iş imkanları hakkında bilgiler paylaşan Adıgüzel, bölüm olarak yapılan ikili anlaşmalarla öğrencilere yurtdışı kapılarının açıldığını da söyledi. 

Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Arş. Gör. Meryem Özdemir ise bölümün öğretim üyelerinden, bölümün faaliyet alanlarından ve projelerinden bahsetti. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Özdemir, “Daha sıkı çalışın çünkü gelecek sene sizleri öğrencimiz olarak görmek istiyoruz” dedi. 

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nden Hemşire Büşra Atsal, derslerin işleyişleri hakkında bilgi aktardı. Atsal, öğrencilerin, üniversite hastanesinde uygulamalı staj eğitimi aldıklarına dikkat çekti. 

Hemşirelik bölümü öğrencilerinin aldıkları ödüllere, sosyal sorumluluk projelerine, etkinlikler ve mezun olduktan sonraki istihdam olanakları konusuna değinen Atsal, Yüksek Lisans Programıyla ilgili de bilgiler paylaştı. 

Sosyal Kurumsal Hizmetler Müdür V. Begüm Tekin de üniversitenin bursları, sosyal imkânları ve öğrenci yerleştirme sıralamaları hakkında bilgiler verdi. 

Ziyaret bitiminde öğrencilere hediyeler takdim edildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1098banner1099