banner866

banner860

banner861

banner862

banner863

banner864

banner850

İLK GÜNKÜ HEYECANLA,”İLK ZİL” İÇİN HAZIRLANIYORUZ

15 Eylül 2018 Cumartesi 09:58
Bu haber 680 kez okundu

Simya Okulları’nın eğitimdeki başarısının nedenini işlerine duydukları saygı ve sevgi olarak açıklayan Simya okulları Genel Müdürü Sayın Muhammet Kasap, ilk günkü açılış heyecanını hala taşıdıklarını ifade etti. bu heyecanın etkisiyle de “Her yıl olduğu gibi bu yıla da önemli yeniliklerle başlıyoruz “dedi.

İLK GÜNKÜ HEYECANLA,”İLK ZİL” İÇİN HAZIRLANIYORUZ
       Bünyesinde bir çocuk üniversitesi, bir ilkokul, iki ortaokul, iki temel lise; bir kurs merkezi, bir kız koleji, bir fen lisesi ve Anadolu lisesi barındıran Simya Eğitim Kurumları Kahramanmaraş’ta eğitimin nabzını tutan, yön veren temel dinamiklerden biri haline geldi. Sektöre gerek her yıl kazandırdığımız yeni okullar gerekse eğitimin kalitesini arttıran bölgede ilk ve tek olan hizmetlerle dinamizm ve heyecan getirdiklerini ifade eden Genel Müdür Muhammet Kasap, bu yıl da aynı şevk ve heyecanla, yeni hizmet alanları açtıklarını anlattı.

     Kahramanmaraş’ta ilk ve tek olan yarı olimpik yüzme havuzunun bu yıl hizmete açıldığını ifade eden Muhammet Kasap, spor tesislerinde de çeşitlenmeye gideceklerini, sıradaki planlarının bir tenis kortu yapmak olduğunu açıkladı.

    Geçen yılı her alanda önemli başarılarla tamamladıklarını söyleyen Kasap, YKS’de Türkiye 243.sü ve Türkiye 480. sini çıkardıklarını, LKS’de bölgenin en başarılı olduklarını gururla anlattı, ”Bu yılki başarı zirvesinde de bizi göreceksiniz” dedi ve sahip olunan kaliteyi ve standardı korumak için gece gündüz çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder