Öne Çıkanlar USTA ŞAİR MERHUM ABDURRAHİM KARAKOÇ ANILDI DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI 60. YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 16.09.2014 Kahramanmaraş YİNE TERÖR DOĞA SPORLARI PANELİ TAMAMLANDI DULKADİROĞLU İFTAR SOFRASINI BAYDEMİRLİYE KURDU

Bu haber kez okundu.

       İLK GÜNKÜ HEYECANLA,”İLK ZİL” İÇİN HAZIRLANIYORUZ
       Bünyesinde bir çocuk üniversitesi, bir ilkokul, iki ortaokul, iki temel lise; bir kurs merkezi, bir kız koleji, bir fen lisesi ve Anadolu lisesi barındıran Simya Eğitim Kurumları Kahramanmaraş’ta eğitimin nabzını tutan, yön veren temel dinamiklerden biri haline geldi. Sektöre gerek her yıl kazandırdığımız yeni okullar gerekse eğitimin kalitesini arttıran bölgede ilk ve tek olan hizmetlerle dinamizm ve heyecan getirdiklerini ifade eden Genel Müdür Muhammet Kasap, bu yıl da aynı şevk ve heyecanla, yeni hizmet alanları açtıklarını anlattı.

     Kahramanmaraş’ta ilk ve tek olan yarı olimpik yüzme havuzunun bu yıl hizmete açıldığını ifade eden Muhammet Kasap, spor tesislerinde de çeşitlenmeye gideceklerini, sıradaki planlarının bir tenis kortu yapmak olduğunu açıkladı.

    Geçen yılı her alanda önemli başarılarla tamamladıklarını söyleyen Kasap, YKS’de Türkiye 243.sü ve Türkiye 480. sini çıkardıklarını, LKS’de bölgenin en başarılı olduklarını gururla anlattı, ”Bu yılki başarı zirvesinde de bizi göreceksiniz” dedi ve sahip olunan kaliteyi ve standardı korumak için gece gündüz çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol