Öne Çıkanlar dizi PAZAR GÜNÜ DANANIN KUYRUĞU KOPUYOR TÜRKİYE ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR KOMUTANLARDAN ZİYARET ÜNİVERSİTE SOKAĞINDA GÜLLER AÇTI

Bu haber kez okundu.

Güneş: Kazancımız Öğrencilerimizin Başarısı
 Kentimizin ilk sürücü kursu olan ve kurulduğu günden bu yana yaptıkları işin sorumluluğunu bilerek uzman sürücüler yetiştirmeye devam eden Kahramanmaraş Sürücü Kursu, hafta sonunda  yapılan direksiyon sınavını öğrencileriyle birlikte başarı ile atlattı.

Konuyla ilgili bilgi aldığımız Kahramanmaraş Sürücü Kursu Sahibi Celal Alparslan Güneş; “Öğrencilerimizin başarısı bizim başarımız. Bu güne kadara binlerce sürücü yetiştirdik. Sorumluluğumuz büyük. bunun bilincinde olarak her öğrencimizle tek tek ilgilenerek gerek trafik derslerinde gerekse de direksiyon derslerinde en iyi eğitimi vermeye çalışıyoruz.

Gün geçmiyor ki, medyada bir tane trafik  kazası  haberi çıkmasın. İşte trafik kazalarını en az sayıya indirmek için biz sürücü kurslarına da büyük görevler düşüyor. Bunun için deneyimli kadromuzla uzman hocalarımızla öğrencilerimize en iyi eğitimi vererek uzman sürücüler yetiştiriyoruz” dedi.

Hafta sonu yapılan sınavda yetiştirdikleri sürücü adaylarının büyük çoğunluğunun ehliyet almaya hak kazandığını söyleyen Celal Alparslan Güneş; “İyi eğitim vererek, öğrencilerimizin sınavda aldıkları başarıyla gururlanmak ta bizim en büyük kazancımız” diye konuştu.

“Emniyetiniz ve ehliyetiniz için Kahramanmaraş Sürücü Kursu” diyen Celal Alparslan Güneş,  yeni sürücü adaylarına da çağrıda bulunarak, “Trafiğe güvenle çıkmak için sürücü kursu tercihiz doğru olmalı” dedi. /Kaynak: Özgür Haber


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol