banner1071
Öne Çıkanlar KUAFÖRDE BAĞLAMA KEYFİ KURSLAR ELLERİNDE KALDI KUL HAKKI YİYENLERE OY VERMEYİN! KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI BAŞKAN ERKOÇ VOLEYBOLCULARA BAŞARILAR DİLEDİ

Bu haber kez okundu.

 “FİNALİN BEŞ ŞAMPİYONLARI “
 Final dershanesi Müdürü İbrahim Gülsu ,2014 YGS Sonuçlarını değerlendirdiği basın toplantısı yaptı.Toplantıda KARDEBİR tarafından açıklanan il geneli sonuçlarına göre 6 puan türünün 5’inde birinci olduklarını,Türkiye genelinde ilk yüzde 4,ilk binde 39,il genelinde ilk onda 25 derece aldıklarını ifade etti.

Dershane müdürü  Gülsu : açklamasına devamla bu başarıda öğrencilerimizin;annelerinin,okullarının,okuldaki öğretmenlerinin,dershanemizin tecrübeli ve dinamik kadrosunun,fedakar öğretmenlerimizin katkısının olduğunu önemle  ifade etmek isterim.

Bu başarı,öğrencilerimize destek olan her unsurun ortak ürünüdür.Sürekli kararlı,istekli çalışmanın sonucudur.

Bu dereceleri alkışlıyoruz.Final Dershanesi’nin altın çocuklarını alkışlıyoruz.Bu vesileyle YGS’den daha önemli olan LYS’de tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.Sınava girecek tüm genç arkadaşlarımın; zorlanmadan  emeksiz,yorulmadan  başarının olmayacağını bilmesini isterim.2014 YGS sonuçlarının ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim,” dedi.

Final Dershanesi giriş kapısında hatıra resmi çektiren öğrenciler, veliler, öğretmenler, aile boyu mutluluk yaşadılar..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070