Öne Çıkanlar 15 METRELİK KUYUYA DÜŞEN İNEK KURTARILDI ASFALT EKİPLERİNDEN GECE MESAİSİ Emniyet Müdürü ve 12 Şubattaki İdman maçı… KMS KUPANIN ZAFERİ OLMAYA BAŞLADI GEMCİLER GÜVEN METAL GURURUMUZ OLDU!..
banner1103

Bu haber kez okundu.

“ERGEN ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIĞININ NE KADAR FARKINDASINIZ” KONUSU ANLATILACAK

 

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Murat Akkın’ın da katılım göstereceği konferansta, Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğr. Gör. Hatice Adıgüzel “Ergenlikte Obezite”, Beslenme ve Diyetetik Bölümü Arş. Gör. Saadet Özen “Ergenlikte Sağlıklı Beslenme” konularında bilgiler paylaşacak.

 

Konferansta, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Arzu Tuna, Uzm. Öğr. Gör. Zeynep Doğan ve hemşirelik öğrencilerinden oluşan ekip kan basıncı ölçümü, mezura ile bel ölçümü ve kan şekeri ölçümü eşliğinde  bilgilendirme yapacak.

 

23 Şubat 2019 Cumartesi günü saat 10.00’da Oğuzeli Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde,  aynı gün saat 14.00’te Karkamış Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek konferanslara dileyen herkes katılabilecek.

 

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans ve Biyoistatistik alanında Doktora eğitimleri veriliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1098banner1099