Öne Çıkanlar dizi MEHMET FİSKECİ UMRE YOLCUSU YERE İZMARİT ATANA 65 TÜKÜRENE 35 LİRA CEZA! MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ… SİZİ MAHCUP ETMEM!

Bu haber kez okundu.

“ERDEMLİ BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME DESTEK”

Eğitime destek çalışmaları kapsamında ekiplerin çalışma adresi bu kez Mesleki Eğitim Merkezi Okuluydu. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, okulda boyama ve tadilat işlemlerini yaptılar.

Yılın her anı eğitim neferlerinin yanında olan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve ekibi, sıfır rakımından iki bin beş yüz rakımına kadar her alanda eğitim neferlerinin meşalesine ışık oluyor. Ekipler, bir taraftan Mesleki Eğitim Merkezi Okulunun tadilat işlemlerini yerine getirirken diğer bir taraftan da boya, badana ve çevre düzenleme işlemlerini yapıyor.

Eğitim kurumlarına her konuda destek olduklarına ve bundan sonrada bu hizmetlere devam edeceklerini ifade eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Biz Erdemli Belediyesi olarak eğitim neferlerimizin her an yanında oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz. Onlar geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştirerek çok önemli bir görevi ifa ediyorlar. Bizler bu meşalenin, ışığının daha da iyi hale gelmesi için var gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmaları bu kapsamda ve bu bilinçte yapıyoruz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol