Öne Çıkanlar KURTUL AİLESİNİN EĞİTİM YATIRIMI MUHTARLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ TEMAYÜL HEYECANI SİYASETİN PARLAYAN YILDIZI CHOICE HOTELS

Bu haber kez okundu.

BARO BAŞKANI GÜL, BAROMUZ 73 YAŞINDA

Baro Başkanı Av. Muhammed Burak  Gül,  Kahramanmaraş Barosu’nun Kuruluşunun 73. ncü yıldönümü dolayı ile bir kutlama mesajı yayınladı. Kahramanmaraş Barosu 73 Yaşında diyen Başkan Gül, “Baromuzun kuruluşunun 73.Yılı kutlu olsun”. Dedi.

Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül mesajında şu görüşlere yer verdi: “Kahramanmaraş Barosu 73 Yaşında! Baromuzun kuruluşunun 73.Yılı kutlu olsun. Baromuzun kuruluşundan bugüne, görev yapan Baro Başkanlarımıza, Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulu Üyelerimize, İlçe Temsilcilerimize ve her kademede emeği geçen meslektaşlarımıza teşekkür ediyor, sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. Ebediyete irtihal eden meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, saygıyla anıyoruz.

Yargının kurucu unsuru, bağımsız savunmanın temsilcisi siz değerli meslektaşlarımızla daha nice kuruluş yıl dönümlerinde, sağlık, huzur ve başarı içerisinde bir arada olmak temennisiyle, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol