Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

BAKAN SELÇUK, MADO OKULUNA DESTEK VERDİ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a bilgiler veren Mehmet Kanbur ve Prof. Dr. Mehmet Sağlam, MADO Eğitim Kurumlarının  projelerini  Bakan Ziya Selçuk’a aktardılar.

MADO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kanbur ve Prof. Dr. Mehmet Sağlam, ”İstanbul, Ankara ve Kahramanmaraş’ta ki MADO Eğitim Kurumları ve Akademi‘nin ülke eğitimine büyük katkı sağlayacağını MADO Ailesi olarak daha önce eğitime okul yaptırarak adım atmıştık, şimdi de MADO Okullarında yiyecek içecek sektörüne diplomalı elemanlar yetiştirerek işsiz bir çok gençlere iş vereceğiz. Yaptığımız projelerle bundan sonra  okulumuzdan mezun olan öğrencilere yurt içinde ve yurt dışında çalışma imkanları sağlayacağız. Okullarımızdan mezun olan öğrenciler iş garantili devlet destekli olarak ülkemize çok büyük katkılar sağlayıp diplomalı garsonlar, komiler, dondurma ustaları, kaşıkçılar, yetiştirerek bir çok kişilere eğitimli iş imkanları açacağız.  Çünkü MADO olarak ülkemizde ve yurt dışında 400’ü aşkın şubelerimiz var, her şubeye birer öğrenci alsak 400 kişiye istihdam sağlamış olacağız.  İkişer kişi alsak 800 kişiye iş imkanı sağlamış olup, ayrıca ülke ekonomisine  ve eğitime büyük katkılar ve katma değer katarak devletimize yük olmaya değil, devletimizin yükünü alarak çalışmalar yapacağız” dediler.

EĞİTİM DENİLİNCE AKAN SULAR DURUR!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da, Prof. Sağlam’ın bakanlığı zamanında eğitimde çok başarılı dönem geçirdiklerini belirterek, “Sayın Sağlam, bu işte tecrübeli bir devlet adamıdır, projenizi daha önce de incelemiştim, eğitime katkı sağlayacak projeleriniz gerçekten çok faydalı, ben bakanlık çalışanlarımla birlikte her türlü desteğe hazırım. Sizler de özel sektör olarak kimlerle çalışacağınıza karar vereceğinizden daha iyi eğitime katkı sağlarsınız, bende özelden geldim, hep birlikte çalışırsak çok güzel yeni yeni projelere imza atmış olacağız. Her zaman maddi manevi desteklerimiz bakanlığımız olarak devam edecektir.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091